25
Temmuz
2015
Yorum Yok
Bilgisayar
Bu alana reklam verin

2015 yılının en iyi 4 bilgisayar oyunu

2015 yılının en iyi 4 bilgisayar oyunu

 

2015 yılının yarısından fazlasını bitirdik ve 7 aylık bir süre içerisinde onlarca oyun kategorisinde, yüzlerce yeni oyun PC, Xbox ve Play Station gibi platformlarda karşımıza çıktı.
İşte teknoloji ve de hikaye açısından oyun severler tarafından tam puan alan 4 en iyi bilgisayar oyunu;

 

Batman / Arkham Knight

 

Batman - Arkham Knight oyunu

Beklenmedik bir şekilde oyun piyasasına sürülen Batman’in 4. Serisi 2015 yılının en sinematik oyunudur.
Açık olarak Cristopher Nolan ve Alan Moore’un The Dark Knight serisinden özenen Arkham Knight ayrıca diğer serilere göre çok daha yüksek şiddet ve suç oranına sahiptir. Oyun senaryosunda orijinal hikayeye bağlı kalan geliştiriciler Batman’i sık sık Mark Hamill tarafından seslendirilen Joker’in taciz, sataşma ve oyunlarına maruz bırakılıyor.

 

Game of Thrones

 

Game of thrones oyunu

HBO’nun efsane dizisi her ne kadar son sezonu nedeniyle izleyicileri tarafından eleştirilse de Telltale Games hem HBO senaryosuna, hem de George R. R. Martin’in yazdığı orijinal kitaba sadık kaldığı için oyuncular tarafından oldukça beğenildi.
Ünlü dizileri oyuna uyarlaması ile tanınan Telltale ekibi geçtiğimiz yıllarda “The Walking Dead“i bilgisayarlarımıza getirerek gelecekte elde edeceği başarıları kanıtlamıştı.
The Walking Dead oyununa göre çok daha gelişmiş efektler ve hikayeye sahip olan Game of Thrones şüphesiz ki oyuncularına yüksek eğlence vaat ediyor.

 

The Order 1886

 

The Order 1886 oyunu

Birçok kişi tarafından The Order 1886 üstteki oyunlar kadar sevilmemekte. Çünkü çok kısa ve gereksiz tekrarlara sahip. Fakat buna rağmen ilk üçe girmesinin sebebi tüm Play Station ve bilgisayar oyuncuları tarafından aylarca konuşulması.
Her ne kadar kusursuz olmasa da özel bir yere sahip olan The Order 1886 oynayabilecek olduğunuz benzersiz ortam ve çevre sunmaktadır.

The Witcher 3 – Wild Hunt

The Witcher 3 - Wild Hunt

Eğer güzel bir oyun oynamak ve oyun platformunuzun (PC, PS, Xbox) görsel sınırlarını zorlamak istiyorsanız mutlaka The Witcher 3’e sahip olmalısınız.
Bu yıl geliştirilen en etkileyici dünyaya sahip olan The Witcher sizi efsane hikayesinin içerisine çekecek ve sanal gerçekliği yaşatacak.

Bir önceki yazım olan KasperSky 2015 Key Programı başlıklı makalemde kasper sky, kaspersky key ve kaspersky key 2015 hakkında bilgiler vermekteyim.

Bu alana reklam verin
[ Benzer Yazılar ]
[ Ne Demişler ? ]

İçerik, yazı ara
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Twitter'da Takip Edin !
  • 4 Adımda Kolay İngilizce Öğrenme Yöntemleri https://t.co/WOQJCu2NLZ
  • Google Plus Profilim