9
Nisan
2016
Yorum Yok
İnternet
Bu alana reklam verin

35 Köpek Balığı İle Bir Gece Kalmak Ücretsiz!

Seyahata çıkacak kişilerin oda ve ev kiralayabildiği oldukça uygun ve mantıklı bir sistem olan Airbnb, başlattığı ilginç kampanyası ile dikkat çekiyor. Fransa’nın başkenti Paris’te bulunan Aquarium de Paris adındaki akvaryumda yatak odası bulunuyor. Bu akvaryumda ise tamı tamına 35 adet köpek balığı mevcut.

Airbnb ise 11, 12 ve 13 Nisan’da bu yatak odasında bir gece geçirmek isteyen cesaretli kişilerden ücret almayacak. Yani eğer bu tarihlerde Paris’e yolunuz düşecekse dilerseniz otel ya da ev aramak yerine bu akvaryumdaki köpek balıkları ile çevrili yatak odasında ücretsiz olarak kalabilirsiniz. Bunu elde edebilmek için ise bizim daha önce Skyscanner ile ortaklaşa hazırladığımız kampanya benzeri bir durum geçerli.

Eğer bu tarihlerde Paris’te olacaksanız yapmanız gereken oldukça basit, bu odada istediğiniz tarihi seçtikten sonra neden bu odada kalmak istediğinizi aktaran 50-550 kelime arasında bir makale yazacaksınız. Eğer bu 3 talihlilerden biri siz olursanız uymanız gereken bazı kurallar da mevcut.

Kalacak olan talihlilerin yatakta selfie çekmesi yasak. Gireceğinizi sanmıyorum da, hani gaza gelip suya girmek isterseniz o da yasak. Son olarak bir uyur gezerlik sorununuz varsa maalesef kampanyaya katılamayacaksınız. Yani, öyle bir sorununuz varsa böylesine bir ortamda son uykunuzu çekiyor olma ihtimaliniz olduğu için Airbnb bu sorumluluğa girmek istememiş.

Eğer bahsettiğim gibi o tarihlerde Paris seyahatiniz olacaksa ya da ben kampanyaya katılayım çıkarsa alır biletimi vizemi giderim diyorsanız buradan kampanyaya Airbnb üyeliğiniz ile katılabilirsiniz.
4.5G’yi Herkesten Önce Test Ettik ve Rekor Hız Gördük! İzlemek İçin Buraya Tıklayın!

KAYNAK :

Bir önceki yazım olan FBI Iphone Şifresini Kırdı! Artık Rahatlıkla Ulaşabilecek! başlıklı makalemde Apple ve fbi hakkında bilgiler vermekteyim.

Bu alana reklam verin
[ Benzer Yazılar ]
 • Google Mobil Siteleri Öne Çıkaracak


  Google tarafından yapılan son açıklamalarda site sahiplerinin mobil uyuma daha fazla önem vermesi istenirken yapılacak Mayıs güncellemesi[...]
 • Web site performansınızı arttıracak 5 öneri


  Web site performansınızı arttıracak 5 öneri Web site performansı genellikle göz ardı edilen fakat kullanıcı deneyimi ve SEO açısında[...]
 • Türk Torrent Davetiye Kodu

  En iyi Torrent siteleri


  Torrent siteleri sayesinde, internette aradığınız her türlü paylaşım dosyasına ulaşabilirsiniz. İşte en iyi torrent siteleri. İnte[...]
 • Facebook Kullanıcıları Tehdit Altında!


  Kaspersky programları ile birlikte kullanıcıların bilgisayarları ve telefonlardaki güvenliğini sağlamaya çalışırken aynı zamanda sek[...]
[ Ne Demişler ? ]

İçerik, yazı ara
denizli avukat
Watch Dogs indir
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Twitter'da Takip Edin !
 • 4 Adımda Kolay İngilizce Öğrenme Yöntemleri https://t.co/WOQJCu2NLZ
 • Google Plus Profilim