25
Mart
2015
Yorum Yok
Wordpress
Bu alana reklam verin

AlexaRank Nedir?

AlexaRank hakkında vereceğimiz bilgiler doğrultusunda sizler de aklınıza takılan tüm soruların kısa zaman da çözüme kavuşmasına olanak tanıyabilirsiniz. Eğer ön plana çıkan sıralama platformunda 2 milyondan daha büyük sıralamaya ev sahipliği yaptıysanız ortaya çıkan bu durum web siten ziyaretçi sayısının kötü olduğunun göstergesi olarak tanımlanmaktadır. Eğer 50 bin altı ziyaretçi sayısına sahipseniz bu durum web sitenizin iyi durumda olduğunun göstergesidir. Alexarank değerinin artış göstermesi web siteniz adına büyük önem taşımaktadır. Bu uygulama adına öncelikle kopya ve yapıştır platformunu geri plana almanız gerekmektedir. Aksi takdirde ziyaretçi sayınız azalacaktır.

AlexaRank Değerinin Artması İçin Neler Yapılmalıdır?

Alexa Rank uygulaması adına toolbalar ve Alexarankwidget yüklemeniz gerekmektedir. İşleme alacağınız bu uygulama sonrasında sahip olduğunuz web sitenize zaman vermeniz gerekmektedir: Bununla birlikte arkadaşlarınıza yönlendirmeler yapmalısınız. Uygulamaya alacağınız bu işlem sayesinde web sitenizin Alexarankdeğeri yükselecektir.Alexarank uygulaması sahip olduğunuz web sitenizin trafiğini ölçerek uygun değerlendirmeler aracılığı ile sınıflandırma platformunun ön plana çıkmasını destekler. Bu uygulama aracılığı ile aynı zamanda bir başka web sitesinin de ziyaretçi sayısında ki değişiklikleri de gözlemeyebilirsiniz. Eğer arama kutusundan yararlanmak istiyorsanız Tollbar’da yer alan arama kutusunu kullanabilirsiniz. Bu platformu aracılığı ile sitenize giren ziyaretçilerin daha sonra hangi sitelere girdiklerini de görebilirsiniz. Bu işlem sayesinde ilgili siteleri daha kısa zaman zarfı içinde tespit edebilirsiniz. Alexarank aracılığı ile dilerseniz pop-un sayfalarının da yasaklanmasını sağlayabilirsiniz. Sitenize ziyaretçi çekmenin bir diğer yolu ise Digg platformudur. Bununla birlikte ön plana çıkaracağınız stumbleopon da ziyaretçi sayınızda hızlı artışın ön plana çıkmasına kaynaklık edecektir.

Trafik yoğunluğunu kendi web sitenize çekmek adına banner takas uygulamasının da ön plana çıkmasını sağlayabilirsiniz. Alexarankaynı zaman da güven kavramının da en üst safhaya çıkmasına olanak tanımaktadır. Uygulamaya alacağınız Alexarank sayesinde sahip olduğunuz web sitenizin ziyaretçi sayısında hızlı bir artış gözlemleyebilirsiniz. Sizler de AlexaRank hakkında almış olduğunuz bilgiler doğrultusunda birinci sınıf kaliteye ev sahipliği yapan web site platformunun ön plana çıkmasına kaynaklık edebilirsiniz.

 

Bir önceki yazım olan Samsung'a bir patent davasında daha rekor ceza! başlıklı makalemde bluetooth, EDR ve patent davası hakkında bilgiler vermekteyim.

Bu alana reklam verin
[ Benzer Yazılar ]
[ Ne Demişler ? ]

İçerik, yazı ara
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Twitter'da Takip Edin !
  • 4 Adımda Kolay İngilizce Öğrenme Yöntemleri https://t.co/WOQJCu2NLZ
  • Google Plus Profilim