31
Temmuz
2015
Yorum Yok
Android
Bu alana reklam verin

Android cihazlar için HD kalitede 4 oyun

Android için 4 HD oyun

İlerleyen teknoloji ile birlikte mobil oyun geliştiricileri hiç durmadan onlarca kategoride, her gün yepyeni oyunlar üretmekte. Ücretli ya da ücretsiz olarak Android Market’e eklemekte.
Bu sayede oyun severler olarak sadece bilgisayar başında değil, herhangi bir yere giderken, okulda ya da işte, canınız ne zaman sıkılırsa Android cihazınız ile istediğiniz HD oyuna kolayca ulaşabilirsiniz.

 

Dead Trigger 2

dead trigger 2
Ya öldür ya da öl mantığı üzerine kurulu olan Dead Trigger sürekli gelişen bir zombi hikayesini HD olarak Android cihazınıza taşımakta. Bir nevi The Walking Dead’in mobil versiyonu olarak düşünebilecek olduğunuz oyunda beyninizi yemek için üzerinize gelen zombileri öldürdükçe yeni turnuvaları açar ve ödüller elde edersiniz.
Ücretsiz olan oyun ayıca IOS cihazlarda da mevcuttur.

 

Need for Speed / Most Wanted

most wanted
Polis tarafından aranan bir sürücünün hayatını yaşayın ve yol boyunca peşinizdeki polis araçlarından kaçın.
Android cihazınıza yaklaşık 6 dolar karşılığında indirebilecek olduğunuz Need for Speed Most Wanted 40’ın üzerinde araç sunmaktadır. Aralarından istediğinizi seçebilir ve mobil cihazınızda kendi zevk ve tercihlerinize göre düzenleyerek yarışlara sokabilirsiniz.

 

Chaos Rings

chaos rings
Kaos Halkaları anlamına gelen Chaos Rings adlı oyunda istediğiniz oyun karakterlerini seçin ve karşınızdaki karakterler ile çarpışmaya başlayın. Oyun içerisinde canavarlar ile olduğu gibi, insanlar ile de hiçbir fark gözetmeden savaşacaksınız. Eğer Final Fantasy ya da Valkyrie Profile gibi oyunları seviyorsanız mutlaka Android cihazınızda yer almalı.

 

Anomaly 2

anomaly 2
Tüm dünya insanları yok etmek için gelmiş olan uzaylılar ile çevrili, fakat insan ırkı da kolay kolay pes etmeyecek!
Anomaly 2 gelecekte yaşanan bir uzaylı istilasına karşı hayatta kalmayı becerebilen bir avuç insanın bir araya gelmesi ve güvenli bir bölge oluşturma çabasını Android telefonlarınıza getirmekte.
Bir gün daha hayatta kalabilmek için etrafta yiyecek, gerekli silah ve diğer malzemeleri aramak zorundasınız. Tabi ki bu sırada uzaylılara dikkat etmeli ve size engel olmalarına izin vermemelisiniz.

Bir önceki yazım olan Android M hakkında bilmeniz gereken 3 şey başlıklı makalemde Android ve android m hakkında bilgiler vermekteyim.

Etiketler:
Bu alana reklam verin
[ Benzer Yazılar ]
[ Ne Demişler ? ]

İçerik, yazı ara
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Twitter'da Takip Edin !
  • 4 Adımda Kolay İngilizce Öğrenme Yöntemleri https://t.co/WOQJCu2NLZ
  • Google Plus Profilim