29
Mayıs
2016
Yorum Yok
Bilgisayar
Bu alana reklam verin

Apple’a Rakip HP Pavillion All in One

Bilgisayar sektöründe en iyi markalardan birisi olarak gösterilen HP Apple’ın iMac modeline rakip bir versiyon kullanıma sundu. Yeni modelin adının Pavillion All in One olduğu açıklanırken hepsi bir arada olarak tanımlanan bu yeni model ciddi bir çalışmanın ürünü ortaya olarak ortaya çıkarılmış durumda.

Kullanıcıların çeşitli işler için yüksek özellikli ve performanslı bilgisayarları ihtiyaç duyabileceği günümüzde Pavillion All in One tercih edilebilir modellerden biri olacak.

Monitörün tasarımıyla dikkat çeken ve çerçevesiz bir şekilde üretilen Pavillion All in One iki farklı ekran boyutu ile kullanıcılara sunulacak. İsteyen kişiler 23.8 isteyen kişiler ise 27 inç büyüklüğündeki ekran ile Pavillion All in One sahibi olabilecek. Kullanıcıların ihtiyaçlarına göre tercih edebileceği bu iki model fiyat açısından da farklar içeriyor. Aynı zamanda İki cihaz arasındaki ekran boyut farkı çözünürlük konusunda da fark olmasına neden oluyor.

23.8 inç Full HD çözünürlük 27 inç model ise Quad HD çözünürlük sunuyor. Ekrandaki büyüklük seçeneği yanı sıra kullanıcılar dokunmatik ve dokunmatik olmayan iki farklı model arasında seçim yaparak kendi işlerine özel bir cihaza sahip olabilecek.

Bir önceki yazım olan Vine Artık Windows 10'da başlıklı makalemde Vine hakkında bilgiler vermekteyim.

Bu alana reklam verin
[ Benzer Yazılar ]
[ Ne Demişler ? ]

İçerik, yazı ara
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Twitter'da Takip Edin !
  • 4 Adımda Kolay İngilizce Öğrenme Yöntemleri https://t.co/WOQJCu2NLZ
  • Google Plus Profilim