1
Ağustos
2015
Yorum Yok
Android
Bu alana reklam verin

Başlıca Android LG G4 problemleri ve çözüm yolları

Başlıca LG4 Android problemleri ve çözüm yolları

Android işletim sistemine sahip LG4 satın alabilecek olduğunuz en iyi telefonlardan bir tanesidir. Fakat ne yazık ki tıpkı diğer komplike cihazlar gibi zamanla bazı istenmeyen problemler ortaya koyabilirler.
Neyse ki bu problemler aşağıdaki yollar ile kolayca giderilebilir ve telefonunuzu kullanmaya devam edebilirsiniz.

 

LG G4 Sorunu: Dokunmatik ekran çalışmıyor


LG marka cihazınızın dokunmatik ekranı ve çoğunlukla dokunmatik klavyesi aşırı derecede hassaslığını yitirebilir ve bazı zamanlar hiç tepki vermeyebilir. Böyle bir durumda yapmanız gereken oldukça basit. Çözüm için sadece aşağıdaki adımları izlemeli ve LG klavye yazılımını güncellemelisiniz;
1. Ayarlar
2. Genel
3. Telefon hakkında
4. Güncelleme merkezi
5. Uygulama güncelleme
Ve son olarak ekranda yer alan klavye güncellemesini yükleyin. Ayrıca dokunmatik ekran probleminizin lütfen yeni telefonunuzun ekran koruyucu kağıdından kaynaklanmadığından emin olun.

 

LG G4 Sorunu: Yavaş ve takılıyor


Tamamen güç için üretilmiş olan LG G4 cihazınızda herhangi bir performans problemi yaşamanız için hiçbir neden yoktur.
Bu gibi bir durumda verebileceğimiz tek tavsiye mevcut uygulamalarınızı gözden geçirmeniz. Muhtemelen siz farkında bile olmadan onlarca uygulama arka planda çalışmakta ve telefonun işletim sistemine gereksiz yük olmaktadır.
Ayrıca telefonunuzun ekran ayarlarından geçiş efektlerini ve hareketli arka plan animasyonları kapatarak anlık işlemci açısından daha rahat bir telefon elde edebilirsiniz.

 

LG G4 Sorunu: Bluetooth ya da Wi-fi çalışmıyor


Günümüzde bu iki problemi ara sıra da olsa yaşamayan telefon var mı? Bu nedenle diğer marka ve modeller gibi LG G4 de bazen ağ bağlantı sorunları ile canınızı sıkabilir.
Eğer cihazınız herhangi bir fiziki darbe almadıysa ya da zorunlu uygulama güncellemelerini aksatmıyorsanız yapmanız gereken en iyi şey Wi-fi ayarlarından tüm ağları unutmak, ardından telefonu kapatmak, en az 30 saniye beklemek, yeniden açmak ve tercih ettiğiniz ağa bağlanmak.

Bir önceki yazım olan Android cihazlar için HD kalitede 4 oyun başlıklı makalemde android oyun hakkında bilgiler vermekteyim.

Etiketler: ,
Bu alana reklam verin
[ Benzer Yazılar ]
[ Ne Demişler ? ]

İçerik, yazı ara
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Twitter'da Takip Edin !
  • 4 Adımda Kolay İngilizce Öğrenme Yöntemleri https://t.co/WOQJCu2NLZ
  • Google Plus Profilim