Beko Servis İzmir Hizmette Sınır Tanımıyor!

tarafından
43
Beko Servis İzmir Hizmette Sınır Tanımıyor!
REKLAM ALANI

Koç grubuna ait olan ve özellikle yurt dışına ihraç edilme rakamları yüksek olan Beko ürünleri, Türkiye pazarında da yüksek bir satış rakamına sahiptir. Yenilikçi bir anlayışa sahip olan İzmir bölgesinde, son teknoloji cihazları birbiri ardına piyasaya süren Beko ürünleri de geniş bir satış rakamına ulaşmıştır. Ev hanımlarının en fazla ihtiyaç duyduğu ürün gruplarını üreten Beko, özellikle beyaz eşya üretiminde ön plandadır. Beko beyaz eşyalar uzun yıllar dayanabilen kaliteli ürünlerdir. Beko ürünlerini aldığınızda tekrar tekrar masraf etmeden kullanabileceğiniz kaliteli bir ürüne sahip olursunuz. Ancak her ürünün olduğu gibi Beko ürünlerinin de bir ömrü vardır. Yıllar içerisinde yıpranma, yanış kullanım gibi etkilerle Beko ürünleri de ciddi arıza sorunları yaratabilir. Arıza denildiğinde akla ilk gelen firma olarak Beko Servis İzmir bölgesine hızlı ve kaliteli bir hizmet sağlamaktadır.

Sunduğumuz Beko Servis İzmir hizmetimizde Beko ürünlerinde tam deneyime sahip personellerimiz, güler yüzlü bir hizmet anlayışı çerçevesinde en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmaktadır. İşimizin her aşamasında sorumluluğumuzun farkında olarak hareket edip, arızalarınızı en hızlı ve nitelikli biçimde çözüyoruz. Tüm arızalarda en ideal çözüm önerilerini sunan firmamız en az masrafla cihazınızı ilk günkü performansına getirmeyi hedeflemektedir.

Değişimini yaptığımız tüm parçalara 1 sene boyunca parça garantisi hizmetimizle de göz dolduran bir servis olmayı sürdürüyoruz. 444 88 48 numaralı telefondan müşteri hizmetlerimize ulaşarak arıza kaydınızı vakit kaybetmeden oluşturabilirsiniz. Beko Servis İzmir olarak sizlere en kaliteliyi sunmak için yola çıktık. WEB : http://www.bekoservisizmir.org

Bir önceki yazım olan ZKTECO başlıklı makalemi de okumanızı öneririm.

REKLAM ALANI