16
Haziran
2016
Yorum Yok
Tanıtımlar
Bu alana reklam verin

Çiçek Sepetleri İle Sevdiklerinizi Şımartın

Renkli sunumları ile mağaza vitrinlerini süsleyen çiçek sepetleri yeni bir hediye anlayışını göz önüne getirmiş durumdadır. Eski zamanlarda renkli kartonlara sarılıp sade bir şekilde tercih edilen çiçek buketlerinin yerini daha görkemli çiçek sepetleri almıştır. Çiçek sepetleri renkli duruşları ve mis gibi kokuları ile ev dekorasyonunda hediye seçimlerinde erkek ve bayanların gözde tercihleri arasında yer almaktadır.

Çiçek sepetleri satın alacak kişinin arzusuna göre satıcı firmalar veya kuruluşlar tarafından hazırlanabilir. Çiçek sepeti diyince akıllara bir kaç tane çiçek bir sepete konulmuş ve satışa çıkarılmış diye düşünülmesin. İnsanların hediyelerdeki dış görünüşe önem vermelerinin artması ile birlikte hediye sunumlarındaki farklı seçeneklerde ortaya çıkmıştır. Hasırdan ya da seçeneğe bağlı olarak farklı malzemelerden oluşturulan sepetlerin içerisine mevsimine ve isteğe bağlı olarak renkli çiçekler yerleştirilebilir. Çiçek sepetleri erkeklerin özel günlerde bayanlara tercih ettikleri şık bir hediye haline gelmektedir.

cicek-322

Bu çiçek sepeti anlayışı o kadar ilerledi ki artık sepetlerin içerisine bir tarafına çiçekler bir taraflarına çiçeklerin özlerinden elde edilen mis kokulu sabunlar yerleştirilmektedir. Durum böyle olunca bayanları mutlu etmenin yolları oldukça kolay olmaya başlamıştır. Canlı olarak tercih edilen çiçek sepetlerindeki çiçekler genellikle mevsimlerine uygun tercih edildikleri ve bakımlarında özel ilaçlar kullanıldıkları için ömürleri bir veya iki günle sınırlı kalmamaktadır. Canlı çiçeklerin solup gitmesine üzülen ve kalıcı bir hediye almak isteyen kişilere özel olarak da adeta canlı çiçek gibi duran yapay çiçekler ile de farklı sunumlar gerçekleştirilebilmektedir. Yeni bir sunum olan çiçek sepetleri evlenecek olan çiftlerin şekerlerinde de tercih ettikleri bir yöntemdir. Bu yöntemde çiçek sepeti hediyelik sepetler kadar büyük değildir. Minik sepetlere çiçek yaprakları ve küçük şekerler koyulması ile değişik bir tarz yaratılmıştır.

Aynı zamanda yeni doğum yapan bayanlara da çiçek sepetleri hediye olarak ziyaretçiler tarafından fazlaca tercih edilmektedir. Erkek bebeklerine mavi tonlarındaki sepetler ve kız bebeklerine pembe tonlarındaki sepetler ile hoş bir seçenek sunulmaktadır. Yaşlı ve genç her kesime hitap edebilecek çiçek sepetleri hem görünüşleri, hem de kokuları ile sevdiklerinizi şımartmaya ve onları mutlu etmeye yardımcı olacaktır.

Kaynak: http://www.cicekmarket.com/

Bir önceki yazım olan Sinebol ile HD Film izle başlıklı makalemde film izle, Gelecek Filmler ve hd film izleme hakkında bilgiler vermekteyim.

Bu alana reklam verin
[ Benzer Yazılar ]
[ Ne Demişler ? ]

İçerik, yazı ara
Watch Dogs indir
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Twitter'da Takip Edin !
  • 4 Adımda Kolay İngilizce Öğrenme Yöntemleri https://t.co/WOQJCu2NLZ
  • Google Plus Profilim