30
Kasım
2014
Yorum Yok
Teknoloji
Bu alana reklam verin

Dev Oyun Arşivi Yeniden Satışta!

Yaz aylarında Haziran açık artırmaya çıkan ve rekor bir teklif alan dünyanın en büyük oyun arşivi tekrar satışa çıktı. Arşivin müzaye ya da doğrudan satış yöntemiyle yeni sahibini bulacak.

Geçtiğimiz Haziran ayında açık artırmaya çıkan ve rekor bir teklif alan dünyanın en büyük oyun arşivi tekrar satışa çıktı. Michael Thomasson adlı konsol meraklısının 11 bin oyundan oluşan retro konsol arşivi düzenlenen açık artırmada 750 bin dolar teklif almıştı.

sega-introoo

Arşiv satılmadı

Aradan geçen 6 aylık süreden sonra, Thomasson‘un yaptığı açıklamalar oyunculara yeni bir fırsat doğduğunu gösteriyor. Açık artırma sonucu verilen teklife rağmen satışın tamamlanmadığını belirten Thomasson, arşivin hala kendisinde olduğu belirtiyor.

gamenews432

Yeni teklif bekleniyor

Dünyanın en büyük arşivini nakite çevirmek isteyen kolleksiyoner, yeni bir açık arttırma ya da doğrudan satış yoluyla daha düşük bedellere kolleksiyonu gözden çıkarmaya hazır. Bakalım bu kez Guinnes Rekorlar Kitabına giren retro arşivine kimden ve ne kadar teklif gelecek?

 

Bir önceki yazım olan Oyunların Gözdesi Dövüş Oyunları başlıklı makalemde dövüş, dövüş oyunları ve dövüş oyunu hakkında bilgiler vermekteyim.

Bu alana reklam verin
[ Benzer Yazılar ]
[ Ne Demişler ? ]

İçerik, yazı ara
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Twitter'da Takip Edin !
  • 4 Adımda Kolay İngilizce Öğrenme Yöntemleri https://t.co/WOQJCu2NLZ
  • Google Plus Profilim