11
Nisan
2016
Yorum Yok
Bilgisayar
Bu alana reklam verin

Dünyanın En İnce Dizüstü Bilgisayarı HP’’den!

HP tarafından ilk New York Times International Luxury Konferansı’nda tanıtılan ve tanıtımı sonrasında büyük ilgi gören HP Spectre dünyanın en ince dizüstü bilgisayarı olmak için gün sayıyor. Farklı bir donanım ve malzemelerin kullanıldığı cihazda 10.4 milimetrelik alüminyum kasa tercih edilirken aynı şekilde cihaz çok ince bir tasarım ile hazırlandı.

Cihazın ince olabilmesi adına pek çok donanım için özel olarak çalışma yürüttüğü öğrenilen HP performans açısından da cihazda herhangi bir dezavantaj yaratmamış durumda. Bu açıdan dünyanın en ince dizüstü bilgisayarına sahip olmak isteyen kişilerin tercih edebileceği HP Spectre aynı zamanda kullanım açısından da büyük bir kolaylık sağlıyor.

Konuyla ilgili yapılan resmi açıklamalarda modelin dünyanın en ince dizüstü bilgisayarı olmasına karşın performans ve kalite açısından hiçbir özellikten taviz verilmediği ve donanımları ile birlikte yüksek ve performans dolu bir bilgisayar üretildiği açıklandı. Yapılan bu açıklamayla yüksek performans ve aynı zamanda tasarım konusunda da belli kriterleri olan kullanıcılara hitap ederken güç ve tasarımın bir araya sunulması HP Spectre’nin yüksek satış rakamlarını da hedeflenmesini sağladı.

Cihazın ince olması aynı zamanda ağırlığın da benzer modellere göre daha az olmasını sağlarken yapılan açıklamalarda cihazın 1.1 kilogram kadar olacağı belirtildi. Bu açıdan özellikle cihazları sürekli gezerek kullanan kişiler için HP Spectre oldukça ideal bir durumda.

Bir önceki yazım olan Microsoft Çin Pazarına Özel Windows 10 Tasarladı başlıklı makalemde 4k, Android ve bilgisayar hakkında bilgiler vermekteyim.

Bu alana reklam verin
[ Benzer Yazılar ]
[ Ne Demişler ? ]

İçerik, yazı ara
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Twitter'da Takip Edin !
  • 4 Adımda Kolay İngilizce Öğrenme Yöntemleri https://t.co/WOQJCu2NLZ
  • Google Plus Profilim