18
Nisan
2016
Yorum Yok
İnternet
Bu alana reklam verin

En İyi Trafik Uygulaması TomTom City Türkiye’de

Navigasyon denildiğinde akla ilk gelen isimlerden olan TomTom yaptığı açıklama ile 25 şehir için trafik desteği sağladığını belirtti. Bu 25 şehir arasında İstanbul’da yer alırken TomTom trafik ve trafik durumuna dair pek çok detayı artık İstanbul için de sunacak.

Konuyla ilgili yapılan araştırmalarda trafik uygulamalarındaki pek çok özelliğin bulunduğu TomTom’un çok daha farklı özellikler ile kullanıcılara ulaşacağı belirtilirken trafik yoğunluk haritası, yol çalışmaları, kazalar, trafik gecikmesi gibi farklı özellikleri ile TomTom tüm detayların öğrenilmesini sağlayacak. Trafik haritası üzerinden elde edilebilecek veriler sayesinde kullanıcılar alternatif rota belirleme konusunda da iyi bir şansa sahip olacak.

Uygulama ile elde edilecek verilerden en önemlisi gecikme skoru olacak. İki nokta arasındaki normal şartlardaki mesafenin belirlenmiş olması trafik durumuna göre kişilerin ne kadar gecikeceğinin hesaplanmasını sağlarken, 0 ile 100 arasında değişen bu puan sistemine göre kişiler yol hakkında bilgi alabilecek.

Gidilecek yoldaki trafik sıkışıklığı, trafik sıkışıklığına bağlı olarak oluşan kuyruğun uzunluğu gibi farklı detayların öğrenilebildiği TomTom trafik uygulaması bu açıdan oldukça ideal durumda. Kullanışlı olan ve kişilerin trafik konusunda işlerini kolaylaştıracak olan TomTom sadece internet üzerinden hizmet veriyor. Bu nedenle kullanıcıların mobil olarak uygulamayı kullanabilmesi şu an mümkün değil. 

KAYNAK :

Bir önceki yazım olan Yurtdışı Alışverişlerinizden Para İadesi Alma başlıklı makalemde AliExpress İndirim Kuponu, Amazon İndirim Kuponu ve GearBest İndirim Kuponu hakkında bilgiler vermekteyim.

Bu alana reklam verin
[ Benzer Yazılar ]
[ Ne Demişler ? ]

İçerik, yazı ara
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Twitter'da Takip Edin !
  • 4 Adımda Kolay İngilizce Öğrenme Yöntemleri https://t.co/WOQJCu2NLZ
  • Google Plus Profilim