Mehmet YAVUZATMACA http://www.yavuzatmaca.com Kişisel Blog Tue, 28 Mar 2017 11:06:55 +0000 tr-TR hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.7.3 Turnike sistemleri http://www.yavuzatmaca.com/turnike-sistemleri/ http://www.yavuzatmaca.com/turnike-sistemleri/#respond Tue, 28 Mar 2017 07:18:16 +0000 http://www.yavuzatmaca.com/?p=4513 İşletmenizde kitlelerin daha sıralı hareket edebilmesi veya personel takip cihazlarını kolaylıkla monte edebileceğiniz ürünler satın almak ister misiniz? Bu alanın hit kazanmış olan ürünlerini doğrudan ele almak ve her anlamda kaliteli ürün çeşitlerini bir tıkla tarafınıza sunan www.perkotek.com ailesi, tamamen kapsamlı ürün çeşitlerini doğrudan aktarıyor. AVAX adı altında kendi bünyesinde üreten ve bu alanda ise […]

The post Turnike sistemleri appeared first on Mehmet YAVUZATMACA.

]]>
İşletmenizde kitlelerin daha sıralı hareket edebilmesi veya personel takip cihazlarını kolaylıkla monte edebileceğiniz ürünler satın almak ister misiniz? Bu alanın hit kazanmış olan ürünlerini doğrudan ele almak ve her anlamda kaliteli ürün çeşitlerini bir tıkla tarafınıza sunan www.perkotek.com ailesi, tamamen kapsamlı ürün çeşitlerini doğrudan aktarıyor. AVAX adı altında kendi bünyesinde üreten ve bu alanda ise popülerlik kazanmış Turnike sistemleri ürünlerini uygun fiyatlarla sağlayan firmamız, 60,000’den fazla ürünü müşterileri ile buluşturdu! Sizler de bu alanda isim yapan ürünleri doğrudan sipariş etmek adına hemen bizimle iletişime geçin. Turnike ürünlerinin bariz avantajları ise;

 

 • Personel takip cihazını monte etme konusunda en kaliteli sistem türüdür.
 • Dış mevsim koşullarından kesinlikle etkilenmemektedir.
 • Paslanmaz yapısı ve birinci sınıf malzeme ile üretilmiştir.
 • Alanında serbest geçiş turnikesi, VIP Geçiş turnikesi, tripod turnikeler, engelli geçiş turnikesi, akordeon turnikeler, stadyum turnikeleri gibi alternatifler barındırmaktadır.
 • İşletmede kitlelerin sıralı hareket edebilmelerini sağlar.

Turnike sistemlerine en çok yakışan ürün: Parmak izi!

 

Turnike sistemlerine doğrudan bağlanabilen ve bu sayede üstün bir performans almanıza yardımcı olan personel takip cihazlarını denemek ister misiniz? Bu alanda hit kazanmış ve pek çok kişi tarafından beğenilen ürünleri doğrudan sunuyor, sizlere kapsamlı bir hizmet ağını doğrudan ele alma olanakları veriyoruz. Parmak izi ürünlerini doğrudan ele almak ve bu kapsamda ise donanımlı bir ürünü değerlendirmek söz konusudur. 5000’e kadar personeli takip etmenize olanak sağlayan bu ürünler, aynı zamanda ise herhangi bir veri kaybı yaşanmaması adına da donanımlı bir kullanım alanını sizlere aktarmaktan geri kalmıyor.

 

Perkotek ailesi, %100’e kadar yerli sermaye ürünlerin yanı sıra Türkiye distribütörlüğünü de üstlendiği markaları tarafınıza iletmektedir. Bu kapsamda ise isim yapmış ve kitleler tarafından sevilen ürünleri doğrudan ele almak ve denetlemek adına hemen bizi tercih etmekten geri kalmayın. Her geçen gün daha fazla kişi tarafından satın alınan bu ürünler, aynı zamanda üye takibi ve oda şifreleme gibi olanakları da doğrudan sunabiliyor. Çözüme dayalı kullanım alanları yaratmak ve eşsiz ürünleri direkt olarak ele almak bakımından sizlere Parmak izi okuma sistemi sunumlarını yapmayı ihmal etmemekteyiz. Pek çok kişinin ortak tercihi olarak görülen bu ürünler, tamamen donanımlı bir ortam yaratabilmeniz ve personel takibini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilmenize aracı oluyor. Aynı zamanda her saniye yedeklemeler yapabilen bu ürün, sorunsuzca bir kullanım ağını doğrudan ele alabilmenizi de desteklemektedir. Bir tıkla bizi tercih edin ve bu kapsamda hit kazanmış olan ürünleri siz de satın alma farklılığına ulaşın.

The post Turnike sistemleri appeared first on Mehmet YAVUZATMACA.

]]>
http://www.yavuzatmaca.com/turnike-sistemleri/feed/ 0
Otopark bariyeri http://www.yavuzatmaca.com/otopark-bariyeri/ http://www.yavuzatmaca.com/otopark-bariyeri/#respond Fri, 24 Mar 2017 08:17:58 +0000 http://www.yavuzatmaca.com/?p=4511 Sıfırdan bir işletme oluşturmak, var olan işletmenize otopark alanı yapmak veya yaşam alanlarınıza araçlarınızı güvenli bir şekilde park edebileceğiniz sistemler ister misiniz? AVAX markasını kendi bünyesi altında üreten ve Türkiye’nin yanı sıra Avrupa’da da satış sunan www.perkotek.com ailesi, sizlere uygun fiyatlardan bu ürünleri satın alma olanakları veriyor. Otopark bariyeri ürünleri ile fark yaratmak ve bu […]

The post Otopark bariyeri appeared first on Mehmet YAVUZATMACA.

]]>
Sıfırdan bir işletme oluşturmak, var olan işletmenize otopark alanı yapmak veya yaşam alanlarınıza araçlarınızı güvenli bir şekilde park edebileceğiniz sistemler ister misiniz? AVAX markasını kendi bünyesi altında üreten ve Türkiye’nin yanı sıra Avrupa’da da satış sunan www.perkotek.com ailesi, sizlere uygun fiyatlardan bu ürünleri satın alma olanakları veriyor. Otopark bariyeri ürünleri ile fark yaratmak ve bu alana damgasını vuran ürünleri doğrudan sipariş etmek ister misiniz? Her alanda popüler hizmetleri tarafınıza ulaştıran web sitemiz, günümüz standartlarında yüksek kalitesi ile göz dolduran bu ürünleri satın alma şansları vermekten de geri kalmıyor. Aynı zamanda herhangi bir personele ihtiyaç duymadan, personel takip sistemleriyle bu ürünleri destekleyebilirsiniz;

 

 1. Kartlı geçiş sistemi
 2. Parmak izi okuma sistemi
 3. İris tanıma sistemi
 4. Yüz okuyucu sistemler
 5. Bilet al – ver sistemleri
 6. Uzaktan kumandalı sistemler

Kolay kurulabilen yapısıyla her alana uyum sağlıyor!

 

Kullanacağınız alanlar için 3 metre, 5 metre veya 6 metre olarak tasarlanabilen bu ürünler, tamamen sizlere kullanışlılığı sağlamaktadır. Perkotek ailesi olarak, bu alanda üstün performans almanıza yardımcı olan ürünleri tarafınıza ulaştırmayı ihmal etmemektedir. Siz de bu alanda kalitesiyle ön plana çıkan ve pek çok kişinin tercihi konumunda yer alan ürünleri sipariş etmek adına hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Lider konumuyla göz dolduran Perkotek, sizlere Bariyer sistemi ürünlerini tamamen bütçenize duyarlı bir şekilde sunmayı ihmal etmemektedir. Bu alanda hit kazanmış ve alanının lider ürünlerini tarafınıza ulaştıran Perkotek, her daim “müşteri memnuniyeti” esaslı çalışmaları ile Türkiye’nin neresinde olursanız olun, güvenli bir gönderim ağı yaratmaktadır.

 

Birinci sınıf malzemeler ile desteklenen bu bariyer ürünleri aynı zamanda flaşör desteklidir! Böylelikle araç veya insan altındayken kesinlikle aşağı inmez, araçları çok daha güvenli bir yapıda kontrol etmenize olanaklar tanınır. Bu alanın hit kazanmış olan ürünlerini doğrudan sipariş etmek ve güvenli bir ortam zemini yaratabilmek açısından hemen tercihinizi bizlerden yana kullanın. Otomatik bariyer ürünleriyle ön plana çıkmak ve her anlamda hit ürünleri satın almak ister misiniz? Hemen siz de bizimle iletişime geçebilir, bu alanda isim yapmış olan ürünleri sipariş etme farkına ulaşabilirsiniz. Günümüz standartlarında önem kazanmış olan Perkotek, bugüne kadar 60,000’den fazla ürünü müşterileriyle buluşturmuş ve öncü fırsatları da doğrudan ele alabilme olanakları sağlamıştır. Her anlamda lider olan firmamızı tercih ederek siz de hit kazanmış olan ürünleri görüntüleme ve sipariş etme olanaklarına ulaşabilirsiniz.

The post Otopark bariyeri appeared first on Mehmet YAVUZATMACA.

]]>
http://www.yavuzatmaca.com/otopark-bariyeri/feed/ 0
Pendik Beko Beyaz Eşya Tamir ve Bakım Servisi http://www.yavuzatmaca.com/pendik-beko-beyaz-esya-tamir-bakim-servisi/ http://www.yavuzatmaca.com/pendik-beko-beyaz-esya-tamir-bakim-servisi/#respond Sat, 18 Mar 2017 08:09:55 +0000 http://www.yavuzatmaca.com/?p=4506 Senelerden beri hayatımızın içinde olan, güvenerek kullandığımız ve her zaman memnun kaldığımız az sayıda ve önemli markalarımızdan biri olan Beko ürünleri için İstanbul’un Pendik ilçesinde, uzman kadromuz ve tecrübeli diğer kurumsal yapımız ile sizler için hizmet vermekteyiz. Özel servis hizmetimiz İstanbul Pendik’in yanı sıra Asya ve Avrupa yakasında bulunan öteki ilçelerden de ilgi görmektedir. Firmamız […]

The post Pendik Beko Beyaz Eşya Tamir ve Bakım Servisi appeared first on Mehmet YAVUZATMACA.

]]>
Senelerden beri hayatımızın içinde olan, güvenerek kullandığımız ve her zaman memnun kaldığımız az sayıda ve önemli markalarımızdan biri olan Beko ürünleri için İstanbul’un Pendik ilçesinde, uzman kadromuz ve tecrübeli diğer kurumsal yapımız ile sizler için hizmet vermekteyiz. Özel servis hizmetimiz İstanbul Pendik’in yanı sıra Asya ve Avrupa yakasında bulunan öteki ilçelerden de ilgi görmektedir. Firmamız kısa süre içerisinde ulaştığı bu başarıyı Beko kullanıcılarının çok seçici olmasına borçludur. Özel Beko Servis Pendik firmamız tıpkı Beko kullanıcıları gibi kaliteye son derece önem verir, her zaman yaptığı işin arkasında durur ve hızlıdır.

Firmamızda hızlı servis hizmetimiz vardır. Bizden alacağınız hizmetin kesinlikle uzun sürmesi mümkün değildir. Çok kısa süreler içerisinde zamanı çok verimli kullanarak ve profesyonel olmanın da getirdiği bir takım avantajlar sayesinde Beko ürünlerinin dilini en iyi biz konuşmaktayız. Bu bağlamda sizlere aynı gün servis gibi oldukça sevilen ve çok sayıda Beko kullanıcının hayatını kolaylaştırmakta önemli bir rol oynayan hizmet faaliyetimizi yürütmekteyiz. Güvenmek isteyen ama beklemek istemeyen bütün Beko kullanıcılarının firmamızı tercih sebeplerinden biri de budur. Uzman servis kadromuz eğitimli ve donanımlıdır. Beko ürünlerinizi emin ellere emanet etmektesiniz. Yaptığımız işin daima arkasında durarak 1 yış garantili olarak hizmet veriyoruz. Örneğin parça değişimi işleminiz yapıldı, bizim taktığımız parça ile alakalı 1 yıl içinde bir sorun yaşarsanız sorunu garanti kapsamında ücretsiz çözmekteyiz.

Bu gibi kaliteli hizmetlerimizin yanı sıra parça değişimlerimiz kesinlikle orijinal parçalar kullanılarak yapılmaktadır. Özel Beko Servisi Pendik firmamızın ne zaman ararsanız ulaşabileceğiniz (7-24) bir çağrı merkezi bulunmaktadır. Kaliteli beko servis hizmetlerimizi almak için dilerseniz Pendik’teki adresimize uğrayabilirsiniz ya da bizi arayabilirsiniz.

The post Pendik Beko Beyaz Eşya Tamir ve Bakım Servisi appeared first on Mehmet YAVUZATMACA.

]]>
http://www.yavuzatmaca.com/pendik-beko-beyaz-esya-tamir-bakim-servisi/feed/ 0
Elektronik kilit http://www.yavuzatmaca.com/elektronik-kilit/ http://www.yavuzatmaca.com/elektronik-kilit/#respond Fri, 17 Mar 2017 20:05:35 +0000 http://www.yavuzatmaca.com/?p=4501 Türkiye’de daha güvenli ortamlar yaratabilmek ve aynı zamanda kilit sistemlerini güçlü kılabilmek adına alternatif pek çok ürün sunulmaktadır. www.perkotek.com ailesi, alanının lider ürünlerini bir tık kadar uzağınıza taşıyor, bu alanda ise kaliteli ürünler satın alabileceğiniz ortam zeminlerini doğrudan tarafınıza sunuyor. Geçmişten, günümüze kadar pek çok kişinin ortak tercihi olan Elektronik kilit ürünleri, 750 kilograma kadar […]

The post Elektronik kilit appeared first on Mehmet YAVUZATMACA.

]]>
Türkiye’de daha güvenli ortamlar yaratabilmek ve aynı zamanda kilit sistemlerini güçlü kılabilmek adına alternatif pek çok ürün sunulmaktadır. www.perkotek.com ailesi, alanının lider ürünlerini bir tık kadar uzağınıza taşıyor, bu alanda ise kaliteli ürünler satın alabileceğiniz ortam zeminlerini doğrudan tarafınıza sunuyor. Geçmişten, günümüze kadar pek çok kişinin ortak tercihi olan Elektronik kilit ürünleri, 750 kilograma kadar ağırlığı taşıyabilmenin yanı sıra aynı zamanda cam, ahşap, çelik kapılar için de uyum sağlamaktadır. Bu alanda donanımlı ve kitlelerin ortak tercihi olan ürünleri siz de satın alabilir, elektrik bağlantısıyla kullanılan ve aynı zamanda da fazlaca donanımlı olan bu ürünü dilediğiniz gibi kapılarınız üzerine monte edebilirsiniz.

PDKS ürünleri ile daha güvenli bir ortam oluşturun!

 

Personellerinizi daimi olarak kontrol altında tutmak ve bu alanın kullanışlı ürünlerini denetlemek ister misiniz? Perkotek ailesi, tamamen donanımlı ürün çeşitlerini tarafınıza sunuyor. Personel devamlılığını korumak ve her geçen gün daha fazla kişinin ortak tercihi olan sistem türlerini denetleme fırsatları veren web sitemiz, bu alanda ise alternatif PDKS ürünlerini denemeniz açısından bazı sunumlar yapmayı ihmal etmemektedir;

 

 1. Kartlı geçiş sistemleri
 2. Parmak izi okuma sistemleri
 3. Yüz tanıma sistemleri
 4. İris tanıma sistemleri

 

Bu 4 farklı ürün, 5000 ila 50,000 kişiye kadar personelleri hafızası altında tutar ve bir kontrol ortamı yaratmaktan da geri kalmaz. Bu alanın çok satan ve ilgi gören ürünlerini direkt olarak sipariş etmek ve bir kullanım alanı yaratmak istiyorsanız tercihinizi bizlerden yana tutmaktan geri kalmayın. Üstün ürün çeşitlerini tek tıkla sunan web sitemiz, kalitesiyle göz dolduran bir ortamı direkt olarak ele alma fırsatları veriyor.

 

Personellerin işe giriş ve çıkış saatlerini anı anına sisteme kaydeden, maaş hesaplamaları konusunda yardımcı olan, izinli ve raporlu günleri görme olanakları tanıyan, aynı zamanda ise avans ve nakit taleplerini de kendi bünyesinde tutan bu ürünleri direkt olarak sipariş etmek ister misiniz? Hemen bizi tercih edebilir, bu alanda satışa sunduğumuz Biyometrik sistemleri tek tıkla sipariş edebilirsiniz. Her bütçeye uyumlu olan ve %100’e kadar yerli sermaye olan ürünlerin yanı sıra Türkiye distribütörlüğünü üstlendiğimiz markaları da sipariş edebilmek adına tercihinizi bizlerden yana kullanın. Perkotek ailesi olarak bu alanın en donanımlı ve hit kazanan ürünlerini ışık hızında tarafınıza ulaştırmaktan geri kalmıyoruz. Eşsiz ürün türlerini bir tıkla sipariş etmek ve bu alanda hit kazanmış olan ürünleri doğrudan değerlendirmek açısından hemen bizi arayabilir, ürünlerle alakalı müşteri hizmetlerinden detaylıca bilgi alabilme olanaklarına da sahip olabilirsiniz.

The post Elektronik kilit appeared first on Mehmet YAVUZATMACA.

]]>
http://www.yavuzatmaca.com/elektronik-kilit/feed/ 0
Yüz tanıma sistemi http://www.yavuzatmaca.com/yuz-tanima-sistemi/ http://www.yavuzatmaca.com/yuz-tanima-sistemi/#respond Mon, 13 Mar 2017 20:04:41 +0000 http://www.yavuzatmaca.com/?p=4499 Günümüzde artık personel takip cihazlarına oluşan ilgi ve alaka giderek artış göstermektedir. Bu noktada hit kazanan ve son teknoloji ürünlerini doğrudan piyasa ile buluşturan www.perkotek.com ailesi, en çok ilgi gören ürünleri sipariş edebilme olanakları tanıyor. %100 yerli sermaye olan ürünlerin yanı sıra sizlere Türkiye distribütörlüğünü üstlendiğimiz markaları da sunuyor, bu sayede Yüz tanıma sistemi ile […]

The post Yüz tanıma sistemi appeared first on Mehmet YAVUZATMACA.

]]>
Günümüzde artık personel takip cihazlarına oluşan ilgi ve alaka giderek artış göstermektedir. Bu noktada hit kazanan ve son teknoloji ürünlerini doğrudan piyasa ile buluşturan www.perkotek.com ailesi, en çok ilgi gören ürünleri sipariş edebilme olanakları tanıyor. %100 yerli sermaye olan ürünlerin yanı sıra sizlere Türkiye distribütörlüğünü üstlendiğimiz markaları da sunuyor, bu sayede Yüz tanıma sistemi ile beraber personel takibini daha da güvenli olarak yapmanıza olanaklar tanıyoruz. 50,000’E kadar personeli tek bir sistem altından yönetebileceğiniz gibi, bu ürünün bariz avantajları ise;

 

 • Diğer personel takip cihazlarıyla kıyaslandığı vakit el teması olmamasından dolayı daha uzun ömürlüdür.
 • Yüzünüzü farklı açılardan sistem içerisinde yer alan kameralar ile beraber kriptolu çekimler yapılır. İleri aşamalarda geçiş için bir ID oluşturulur.
 • 8-10 cm’ye kadar yaklaştığınız an yüzünüzü tanıyabilmektedir.
 • Dünyanın en ileri teknoloji ürünü olarak bilinmektedir.
 • Tüm personel takibini anı anına kaydetme özelliğine sahiptir.

Bir diğer personel geçiş sistemi: Kartlı geçiş ürünleri!

 

Sizler için sunduğumuz ürünlerde limit tanımıyor, her daim kalitesiyle ön plana çıkan ürün çeşitlerini satın alabileceğiniz bir ortam yaratıyoruz. Bu noktada ilgi çeken ve alanının lider özelliklerini elinde barındıran bir diğer ürün ise Kartlı geçiş sistemi olarak bilinmektedir. Temic ve Mifare kartlar ile beraber güvenli geçiş ortamları yaratan bu ürünler, alanının lideri konumunda yer almaktadır. Her anlamda kitleler tarafından beğenilen ve eşsiz bir hizmet anlayışını doğrudan sunan bu sistemler, günümüz standartlarında ise pek çok kişi tarafından önemsenen bir ürün çeşidi olarak görülmektedir. Siz de bu ürünleri doğrudan ele almak ve güvenliğinizi üst planlarda tutmak istiyorsanız siparişinizi Perkotek bünyesi üzerinden gerçekleştirmeyi ihmal etmeyin.

 

Aynı zamanda kartları güvenle basabileceğiniz ve kitlelere geçiş olanakları yaratabileceğiniz bir sistemi de sizler için satışa sunuyoruz. Plastik kart yazıcı adı altında satışa sunulan bu ürünler, Temic ve Mifare kart basımlarını sağlamanın yanı sıra, aynı zamanda da sizlere sahada görev alacak personel için yaka kartı basımı, indirim ve promosyon kartı basımı gibi birçok hizmeti doğrudan aktarmaktadır. Oldukça kullanışlı olan ve sizlerin baskı maliyetini tamamen ortadan kaldıran bu ürün, İtalyan ve Çin üreticilerinden tarafımızca temin ediliyor, Türkiye distribütörlüğü olarak satışa sunuluyor. Bu alanda hit kazanmış olan ürünleri doğrudan ele almak ve hizmet standartlarını ön planda karşılamak istiyorsanız hemen tercihinizi Perkotek’ten yana kullanmayı da ihmal etmeyin. En çok satan ve ilgi gören bu ürünleri ışık hızında sunan Perkotek ailesi, %100’e kadar güvenli bir ortam zeminini sunma noktasında kendisini geliştiriyor.

The post Yüz tanıma sistemi appeared first on Mehmet YAVUZATMACA.

]]>
http://www.yavuzatmaca.com/yuz-tanima-sistemi/feed/ 0
Parmak izi okuyucu http://www.yavuzatmaca.com/parmak-izi-okuyucu/ http://www.yavuzatmaca.com/parmak-izi-okuyucu/#respond Thu, 09 Mar 2017 20:04:20 +0000 http://www.yavuzatmaca.com/?p=4497 Günümüzde pek çok irili ufaklı kuruluş, personel takibini güvenli bir şekilde sağlayabilmek adına ürün arayışlarını sürdürmektedir. Bu hizmetleri sizler için yüzlerce farklı alternatif ürünle karşılayan www.perkotek.com ailesi, alanının en donanımlı ürünlerini güvenli bir şekilde sipariş edebileceğiniz ortamlar yaratmaktadır. Siz de Parmak izi okuyucu ürünlerini %100 yerli sermaye ve Türkiye distribütörlüğünü üstlendiğimiz markalar altında denetlemek istiyorsanız […]

The post Parmak izi okuyucu appeared first on Mehmet YAVUZATMACA.

]]>
Günümüzde pek çok irili ufaklı kuruluş, personel takibini güvenli bir şekilde sağlayabilmek adına ürün arayışlarını sürdürmektedir. Bu hizmetleri sizler için yüzlerce farklı alternatif ürünle karşılayan www.perkotek.com ailesi, alanının en donanımlı ürünlerini güvenli bir şekilde sipariş edebileceğiniz ortamlar yaratmaktadır. Siz de Parmak izi okuyucu ürünlerini %100 yerli sermaye ve Türkiye distribütörlüğünü üstlendiğimiz markalar altında denetlemek istiyorsanız hemen bu alanda hit kazanmış ürünlere göz atabilirsiniz. Parmak izi okuyabilen bu ürünlerin en önemli özellikleri ise;

 

 • Personel giriş ve çıkış saatlerini saniyesi, saniyesine sisteme kaydeder.
 • Mesai saati ücretine göre maaş hesaplamalarını otomatik olarak yapar.
 • Herhangi bir veri kaybı yaşatmaz ve her an yedekleme ile göz doldurur.
 • 5000’e kadar personeli kontrol altında tutabileceğiniz ortam zeminleri yaratır.
 • İzinli, raporlu kişileri sisteme kaydeder; ek mesai yapan kişileri de sistem üzerinden onaylar.

 

Tüm bu faydaları tek bir sistem altında görüntülemek ve satın almak bakımından sizler de tercihinizi Perkotek resmi web sitesi üzerinden kullanmayı ihmal etmeyin.

Personel takibini gerçekleştirmek artık çok kolay!

 

Perkotek ailesi, tüm firmalara personel takibini kolaylıkla yapabilme ve bu noktada hizmet alabilme olanakları vermektedir. Sizler de personel takibini tamamen güvenli bir hale dönüştürebilmek, 5000’e kadar kitleleri tek bir sistem altında toplamak, 10 parmağa kadar sisteme kayıt edebilme özelliklerinin yanı sıra parmağın 2/3’ü deforme olsa dahi bir kullanım olanağı sağlamaktadır. Personel takip sistemi adı altında satışa sunulan bu ürünleri sizlere 2 yıl üretici firma garantili olarak sunan Perkotek, tamamen kullanımı bakımından hit kazanmış ve pek çok kişinin ortak tercihi olan ürünleri doğrudan sipariş edebileceğiniz bir ortam yaratmaktadır. Hemen siz de bu ürünleri bünyemizden sipariş edin.

 

Alanının en çok satan ürünlerini doğrudan tarafınıza ulaştıran Perkotek ailesi, hit kazanmış olan ürün türlerini bir inceleme ortamıyla beraber tarafınıza sunuyor. Artık siz de tüm personellerinizi sistem altında tutarak, dilediğiniz gibi bir kontrol ortamı yaratmanın keyfini sürebilirsiniz. Eşsiz ürün türlerini doğrudan aktaran ve Parmak izi okuma adı altında sunulan muhteşem ürünleri doğrudan değerlendirmek istiyorsanız tercihinizi hemen bizlerden yana kullanmayı ihmal etmeyin. Alanının lideri konumunda yer alan Perkotek, her daim sizlere eşsiz ürün türlerini bütçenize uygun fiyatlar dahilinde sunmaktadır. Böylesi bir hizmetle beraber tamamen sizlere hitap eden ve ilginizi çeken ürünleri sipariş edebileceğiniz bir ortam zemini yaratmak fazlaca söz konusu olabiliyor. Perkotek olarak, 60.000’den fazla ürünü 20 yıldır alternatif referanslar ile sunmayı başardık! Siz de tüm güvenlik ekipmanları ve çeşitli sistem ürünlerini satın almak adına Perkotek’i tercih edebilirsiniz.

The post Parmak izi okuyucu appeared first on Mehmet YAVUZATMACA.

]]>
http://www.yavuzatmaca.com/parmak-izi-okuyucu/feed/ 0
Neden Kartal Franke Servisi Tercih Etmeliyim ? http://www.yavuzatmaca.com/kartal-franke-servisi-tercih-etmeliyim/ http://www.yavuzatmaca.com/kartal-franke-servisi-tercih-etmeliyim/#respond Wed, 15 Feb 2017 06:26:15 +0000 http://www.yavuzatmaca.com/?p=4491 ke, teknoloji dünyasının öncü markalarından bir tanesi olarak sektördeki yerini almaya devam ediyor ve bulunduğu sektör ciddi anlamda rekabeti güçlü kılan sektörlerden bir tanesidir. Bizler de yine rekabetin güçlü olduğu bir sektörde, özel servis sektöründe bu marka ve siz değerli ürün kullanıcıları için hizmet vermeye devam ediyoruz. Özel Franke Servis Kartal adresinden alacağınız servis hizmetlerinde […]

The post Neden Kartal Franke Servisi Tercih Etmeliyim ? appeared first on Mehmet YAVUZATMACA.

]]>
ke, teknoloji dünyasının öncü markalarından bir tanesi olarak sektördeki yerini almaya devam ediyor ve bulunduğu sektör ciddi anlamda rekabeti güçlü kılan sektörlerden bir tanesidir. Bizler de yine rekabetin güçlü olduğu bir sektörde, özel servis sektöründe bu marka ve siz değerli ürün kullanıcıları için hizmet vermeye devam ediyoruz. Özel Franke Servis Kartal adresinden alacağınız servis hizmetlerinde emin olun ürünleriniz değer kazanacak ve verdiğiniz paranın karşılığı da güçlü bir şekilde sizlere sunulacaktır.

Özel Franke Servis Kartal adresinden hizmet almak ve bu hizmetler ile birlikte sizler de ürünlerinize değer katmak isterseniz eğer iletişim numaralarımızı kullanabilirsiniz. Bu numaralar aktif bir şekilde hafta sonu da olsa hizmet veriyor ve en kısa sürede sizlere geri dönüş yapıyor. Çağrı merkezi çalışanlarımız yalnızca teori konusunda değil, pratikte de oldukça iyilerdir ve merak ettiğiniz sorular varsa eğer yetkili personelimizden konu ile ilgili de yardım alabilirsiniz. Özel Franke Servis Kartal adresi olarak deneyimlerimizi sizinle paylaşıyor ve bunu uygun rakamlar eşliğinde gerçekleştiriyoruz. Bugüne kadar sayısız iş yaptık ve sayısız ürün kullanıcısı ile iletişime geçtik.

Beklentilerinizin çok üzerinde bir firmayız ve bunu sizlere de ispatlamak istiyoruz. Talebiniz ne olursa olsun en kısa sürede karşılamak ve bunu da kaliteli bir şekilde yapmak istiyoruz. Bizi yakından tanımak ve firmamızdan hizmet almak isterseniz eğer yapmanız gereken şey iletişime geçerek randevularınızı almak olacaktır. Her daim hazırız ve kapılarımızı tatil günlerinde bile siz değerli ürün kullanıcılarına açmayı ihmal etmiyoruz. Sizler de randevularınızı alın ve bir an önce servis ekiplerimizin harekete geçmesi için ilk adımı atmayı deneyin.

The post Neden Kartal Franke Servisi Tercih Etmeliyim ? appeared first on Mehmet YAVUZATMACA.

]]>
http://www.yavuzatmaca.com/kartal-franke-servisi-tercih-etmeliyim/feed/ 0
Özel Rowenta Süpürge Servisi 7-24 Yanınızda http://www.yavuzatmaca.com/ozel-rowenta-supurge-servisi-7-24-yaninizda/ http://www.yavuzatmaca.com/ozel-rowenta-supurge-servisi-7-24-yaninizda/#respond Thu, 19 Jan 2017 06:16:25 +0000 http://www.yavuzatmaca.com/?p=4476 Süpürgelerinizin markası Rowenta ise ve bu markanın ürünleri için sizler de kaliteli servis hizmeti almak istiyorsanız Özel Rowenta Süpürge Servis adresini tercih edebilirsini. Bizi tercih etmeniz için çok fazla neden var ve bu nedenlerden bir tanesi de kesinlikle uygun fiyatlarımızdır. Kaliteyi daha ucuza sunmak için bu yola çıktık ve 10 yılı aşkın süredir bunu sorunsuz […]

The post Özel Rowenta Süpürge Servisi 7-24 Yanınızda appeared first on Mehmet YAVUZATMACA.

]]>
Süpürgelerinizin markası Rowenta ise ve bu markanın ürünleri için sizler de kaliteli servis hizmeti almak istiyorsanız Özel Rowenta Süpürge Servis adresini tercih edebilirsini. Bizi tercih etmeniz için çok fazla neden var ve bu nedenlerden bir tanesi de kesinlikle uygun fiyatlarımızdır. Kaliteyi daha ucuza sunmak için bu yola çıktık ve 10 yılı aşkın süredir bunu sorunsuz bir şekilde yapıyoruz. Beklentilerinize her anlamda yanıt vermek bizim görevimiz ev bu görevi en iyi şekilde yerine getiren bir firmayız. Sizi yakından tanıyan ve tanışma evresinden sonra isteklerinize de en iyi şekilde yanıt veren firmadan hafta sonu bile olsa hizmet alabiliyorsunuz.

Süpürge gibi gün içerisinde birçok ihtiyaca yanıt veren özel ürünlerin bakımı her zaman daha profesyonel bir şekilde yapılmalıdır ve bunu amatörce yaptığınız takdirde sorunun daha da büyüdüğünü görebilirsiniz. Firma olarak amatörce müdahalelerde bulunmuyor ve ürünlerinizi kusursuz bir şekilde sizlere teslim ediyoruz. Süpürgeleriniz ile ilgili sorun ne olursa olsun elimizden geleni yapıyor ve eğer mümkünse aynı gün sizlere teslim ediyoruz.

İnsanlar, sahip oldukları teknolojik ürünleri profesyonel bir firmaya emanet etmeyi tercih ediyor ve bu konuda ne kadar haklı olduklarını tartışmak bile anlamsızdır. O kaliteli ve profesyonel ekibi sizinle buluşturuyor ve ürünlerinizin değerini de belli oranda arttırıyoruz. Bizi tanımak ister misiniz?

Web sitemizi ziyaret ettiğinizde burada firma ile ilgili çok sayıda bilginin yer aldığını sizler de göreceksiniz. Detaylı bilgi ve sorularınızın yanıtını almak isterseniz de iletişim numaralarımızı kullanabilir ve yetkili personeli harekete geçirebilirsiniz. Her daim hazırız ve sizlere hizmet etmek için sabırsızlandığımızı da belirtmek isteriz.

The post Özel Rowenta Süpürge Servisi 7-24 Yanınızda appeared first on Mehmet YAVUZATMACA.

]]>
http://www.yavuzatmaca.com/ozel-rowenta-supurge-servisi-7-24-yaninizda/feed/ 0
Eset Smart Security 10 Full İndir http://www.yavuzatmaca.com/eset-smart-security-10-full-indir/ http://www.yavuzatmaca.com/eset-smart-security-10-full-indir/#respond Mon, 16 Jan 2017 07:29:31 +0000 http://www.yavuzatmaca.com/?p=4454 Eset Smart Security 10 indir, sınırsız türkçe katılımsız otomatik kurulup lisanslanan sürüm key vb gerekmez eset 10 ile tüm virüslerden korunup intenet ortamında bulunan zararlıları engelleyerek sizi korur. Bu eşsiz programı sizlerle full katılımsız ve türkçe olarak paylaşıyoruz. Eset Smart Security 10 Full İndir 2017 GÜNCEL LİSANSLAR ======================= Eset Smart Security 10 KEYLERİ AG34-XB6J-5HK9-HKBR-AK27 RP8D-XBUJ-9VNK-VEMC-8299 P6GB-XMWB-SEWE-XWWT-89RN UUBD-X8VG-9BT4-49DU-K8UM 72U3-XU5W-JCFC-A6UM-6WA8 […]

The post Eset Smart Security 10 Full İndir appeared first on Mehmet YAVUZATMACA.

]]>
Eset Smart Security 10 indir, sınırsız türkçe katılımsız otomatik kurulup lisanslanan sürüm key vb gerekmez eset 10 ile tüm virüslerden korunup intenet ortamında bulunan zararlıları engelleyerek sizi korur.

Bu eşsiz programı sizlerle full katılımsız ve türkçe olarak paylaşıyoruz.

Eset Smart Security 10 Full İndir

2017 GÜNCEL LİSANSLAR
=======================

Eset Smart Security 10 KEYLERİ
AG34-XB6J-5HK9-HKBR-AK27
RP8D-XBUJ-9VNK-VEMC-8299
P6GB-XMWB-SEWE-XWWT-89RN
UUBD-X8VG-9BT4-49DU-K8UM
72U3-XU5W-JCFC-A6UM-6WA8
SWSX-XK6D-MFEU-MMKH-XRW3
HC3W-XGBC-7S3D-E7UE-5BXG
F6CH-XWSX-CNFB-V3G9-SA4D
92WT-XRMH-AT28-TNCP-DTJT
RCNG-XK8W-TT9V-HMUW-TSA6
BHJM-XJGH-NVSU-2NUB-C8TS
E54R-XB27-K56W-DBUV-NMMW
2GW6-XVC7-EVVN-S5R5-GXEB
C9AC-X73R-XSN6-3BXF-5BKN
V2GH-XFER-HTBJ-VUBN-EUHX
VKGT-X37T-8AW2-CW8W-MBKP
4EPH-XWP4-A9A6-PFD4-SC4B-
Eset Smart Security Premium Keyleri –
S23R-XAUX-V5K5-GENK-W9PU
2TWR-XVNH-G476-K3SJ-W4CN
8SU5-XDHV-GHSE-W8BP-FSXA
7VXK-XCCB-G294-68FB-DE4N

The post Eset Smart Security 10 Full İndir appeared first on Mehmet YAVUZATMACA.

]]>
http://www.yavuzatmaca.com/eset-smart-security-10-full-indir/feed/ 0
Eset Nod32 Antivirüs 10 TR Full İndir http://www.yavuzatmaca.com/eset-nod32-antivirus-10-tr-full-indir/ http://www.yavuzatmaca.com/eset-nod32-antivirus-10-tr-full-indir/#respond Mon, 16 Jan 2017 07:29:07 +0000 http://www.yavuzatmaca.com/?p=4458 Eset Nod32 10 indir, Eset’in son çıkarmış olduğu 10 versiyonu full ve katılımsız olarak indirip kurabilirsiniz. Tüm lisanslama işlemi yapılmış olup, 15.03.2019 yılına kadar rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu eşsiz programı sizlerle full katılımsız ve türkçe olarak paylaşıyoruz. Yukarıda da belirttiğim gibi, 2019 yılına kadar kullanabilirsiniz. Programın 32 bit ve 64 bit dosyaları ayrı olarak eklendi. Kurulum dosyalarının içerisinde 1 – 2 […]

The post Eset Nod32 Antivirüs 10 TR Full İndir appeared first on Mehmet YAVUZATMACA.

]]>
Eset Nod32 10 indir, Eset’in son çıkarmış olduğu 10 versiyonu full ve katılımsız olarak indirip kurabilirsiniz. Tüm lisanslama işlemi yapılmış olup, 15.03.2019 yılına kadar rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu eşsiz programı sizlerle full katılımsız ve türkçe olarak paylaşıyoruz.

Yukarıda da belirttiğim gibi, 2019 yılına kadar kullanabilirsiniz.

Programın 32 bit ve 64 bit dosyaları ayrı olarak eklendi. Kurulum dosyalarının içerisinde 1 – 2 yıllık serial bulunmaktadır. Sınırsız yapma programı çıktığında buraya eklenecektir. 2017 Eset NOD32 10 yenilenen arayüzü ve sistemi ile her zaman en iyi anti virüs programı olmaya devam ediyor. Türkçe ve full versiyon olarak indirebilirsiniz. 32 bit ve 64 bit destekler. Windows 10, Windows 7 ve Windows 8 destekler ve sorunsuz çalışır. Sınırsız ve süresiz olarak kullanabilirsiniz. Serial keygen patch gibi araçları kullanmanıza gerek yok. Her hangi bir sorun olursa aşağıdaki yorum kutucuğuna yazın yardımcı olmaya çalışırım.

Antivirus ve Anti-Phishing
Online alışverişler ya da son dakika haberleri? Antivirus koruması ile Internette güvenle gezinin. Sahte sitelerden Kimlik Avı Koruması ile kaçının.

Sosyal Medya Tarayıcı
Sosyal medyayı kullanırken korumada kalın. Bilgilerinizin kimlere görüneceğine karar verin ve profilinizde uygun gördüğünüz değişiklikleri yapın.

Kullanım Kolaylığı
Basit arayüz sayesinde karmaşa yaşamadan kurun. oyun modunu kullanarak açılır pencereleri engelleyin ve güncellemeleri erteleyin

 

ESET NOD32 ANTİVİRÜS İNDİRME LİNKİ

 

YENİ 2017 SÜRELİ Lisanslar güncel
=======================

– Eset 10 Sürüm Keyleri –
– Antivirüs, Smart Security ve İnternet Security Keyleri –
AG34-XB6J-5HK9-HKBR-AK27
RP8D-XBUJ-9VNK-VEMC-8299
P6GB-XMWB-SEWE-XWWT-89RN
UUBD-X8VG-9BT4-49DU-K8UM
72U3-XU5W-JCFC-A6UM-6WA8
SWSX-XK6D-MFEU-MMKH-XRW3
HC3W-XGBC-7S3D-E7UE-5BXG
F6CH-XWSX-CNFB-V3G9-SA4D
92WT-XRMH-AT28-TNCP-DTJT
RCNG-XK8W-TT9V-HMUW-TSA6
BHJM-XJGH-NVSU-2NUB-C8TS
E54R-XB27-K56W-DBUV-NMMW
2GW6-XVC7-EVVN-S5R5-GXEB
C9AC-X73R-XSN6-3BXF-5BKN
V2GH-XFER-HTBJ-VUBN-EUHX
VKGT-X37T-8AW2-CW8W-MBKP
4EPH-XWP4-A9A6-PFD4-SC4B
– Eset Smart Security Premium Keyleri –
S23R-XAUX-V5K5-GENK-W9PU
2TWR-XVNH-G476-K3SJ-W4CN
8SU5-XDHV-GHSE-W8BP-FSXA
7VXK-XCCB-G294-68FB-DE4N

The post Eset Nod32 Antivirüs 10 TR Full İndir appeared first on Mehmet YAVUZATMACA.

]]>
http://www.yavuzatmaca.com/eset-nod32-antivirus-10-tr-full-indir/feed/ 0