Mehmet YAVUZATMACA http://www.yavuzatmaca.com Kişisel Blog Fri, 24 Feb 2017 19:55:08 +0000 tr-TR hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.7.2 Neden Kartal Franke Servisi Tercih Etmeliyim ? http://www.yavuzatmaca.com/kartal-franke-servisi-tercih-etmeliyim/ http://www.yavuzatmaca.com/kartal-franke-servisi-tercih-etmeliyim/#respond Wed, 15 Feb 2017 06:26:15 +0000 http://www.yavuzatmaca.com/?p=4491 ke, teknoloji dünyasının öncü markalarından bir tanesi olarak sektördeki yerini almaya devam ediyor ve bulunduğu sektör ciddi anlamda rekabeti güçlü kılan sektörlerden bir tanesidir. Bizler de yine rekabetin güçlü olduğu bir sektörde, özel servis sektöründe bu marka ve siz değerli ürün kullanıcıları için hizmet vermeye devam ediyoruz. Özel Franke Servis Kartal adresinden alacağınız servis hizmetlerinde […]

The post Neden Kartal Franke Servisi Tercih Etmeliyim ? appeared first on Mehmet YAVUZATMACA.

]]>
ke, teknoloji dünyasının öncü markalarından bir tanesi olarak sektördeki yerini almaya devam ediyor ve bulunduğu sektör ciddi anlamda rekabeti güçlü kılan sektörlerden bir tanesidir. Bizler de yine rekabetin güçlü olduğu bir sektörde, özel servis sektöründe bu marka ve siz değerli ürün kullanıcıları için hizmet vermeye devam ediyoruz. Özel Franke Servis Kartal adresinden alacağınız servis hizmetlerinde emin olun ürünleriniz değer kazanacak ve verdiğiniz paranın karşılığı da güçlü bir şekilde sizlere sunulacaktır.

Özel Franke Servis Kartal adresinden hizmet almak ve bu hizmetler ile birlikte sizler de ürünlerinize değer katmak isterseniz eğer iletişim numaralarımızı kullanabilirsiniz. Bu numaralar aktif bir şekilde hafta sonu da olsa hizmet veriyor ve en kısa sürede sizlere geri dönüş yapıyor. Çağrı merkezi çalışanlarımız yalnızca teori konusunda değil, pratikte de oldukça iyilerdir ve merak ettiğiniz sorular varsa eğer yetkili personelimizden konu ile ilgili de yardım alabilirsiniz. Özel Franke Servis Kartal adresi olarak deneyimlerimizi sizinle paylaşıyor ve bunu uygun rakamlar eşliğinde gerçekleştiriyoruz. Bugüne kadar sayısız iş yaptık ve sayısız ürün kullanıcısı ile iletişime geçtik.

Beklentilerinizin çok üzerinde bir firmayız ve bunu sizlere de ispatlamak istiyoruz. Talebiniz ne olursa olsun en kısa sürede karşılamak ve bunu da kaliteli bir şekilde yapmak istiyoruz. Bizi yakından tanımak ve firmamızdan hizmet almak isterseniz eğer yapmanız gereken şey iletişime geçerek randevularınızı almak olacaktır. Her daim hazırız ve kapılarımızı tatil günlerinde bile siz değerli ürün kullanıcılarına açmayı ihmal etmiyoruz. Sizler de randevularınızı alın ve bir an önce servis ekiplerimizin harekete geçmesi için ilk adımı atmayı deneyin.

The post Neden Kartal Franke Servisi Tercih Etmeliyim ? appeared first on Mehmet YAVUZATMACA.

]]>
http://www.yavuzatmaca.com/kartal-franke-servisi-tercih-etmeliyim/feed/ 0
Özel Rowenta Süpürge Servisi 7-24 Yanınızda http://www.yavuzatmaca.com/ozel-rowenta-supurge-servisi-7-24-yaninizda/ http://www.yavuzatmaca.com/ozel-rowenta-supurge-servisi-7-24-yaninizda/#respond Thu, 19 Jan 2017 06:16:25 +0000 http://www.yavuzatmaca.com/?p=4476 Süpürgelerinizin markası Rowenta ise ve bu markanın ürünleri için sizler de kaliteli servis hizmeti almak istiyorsanız Özel Rowenta Süpürge Servis adresini tercih edebilirsini. Bizi tercih etmeniz için çok fazla neden var ve bu nedenlerden bir tanesi de kesinlikle uygun fiyatlarımızdır. Kaliteyi daha ucuza sunmak için bu yola çıktık ve 10 yılı aşkın süredir bunu sorunsuz […]

The post Özel Rowenta Süpürge Servisi 7-24 Yanınızda appeared first on Mehmet YAVUZATMACA.

]]>
Süpürgelerinizin markası Rowenta ise ve bu markanın ürünleri için sizler de kaliteli servis hizmeti almak istiyorsanız Özel Rowenta Süpürge Servis adresini tercih edebilirsini. Bizi tercih etmeniz için çok fazla neden var ve bu nedenlerden bir tanesi de kesinlikle uygun fiyatlarımızdır. Kaliteyi daha ucuza sunmak için bu yola çıktık ve 10 yılı aşkın süredir bunu sorunsuz bir şekilde yapıyoruz. Beklentilerinize her anlamda yanıt vermek bizim görevimiz ev bu görevi en iyi şekilde yerine getiren bir firmayız. Sizi yakından tanıyan ve tanışma evresinden sonra isteklerinize de en iyi şekilde yanıt veren firmadan hafta sonu bile olsa hizmet alabiliyorsunuz.

Süpürge gibi gün içerisinde birçok ihtiyaca yanıt veren özel ürünlerin bakımı her zaman daha profesyonel bir şekilde yapılmalıdır ve bunu amatörce yaptığınız takdirde sorunun daha da büyüdüğünü görebilirsiniz. Firma olarak amatörce müdahalelerde bulunmuyor ve ürünlerinizi kusursuz bir şekilde sizlere teslim ediyoruz. Süpürgeleriniz ile ilgili sorun ne olursa olsun elimizden geleni yapıyor ve eğer mümkünse aynı gün sizlere teslim ediyoruz.

İnsanlar, sahip oldukları teknolojik ürünleri profesyonel bir firmaya emanet etmeyi tercih ediyor ve bu konuda ne kadar haklı olduklarını tartışmak bile anlamsızdır. O kaliteli ve profesyonel ekibi sizinle buluşturuyor ve ürünlerinizin değerini de belli oranda arttırıyoruz. Bizi tanımak ister misiniz?

Web sitemizi ziyaret ettiğinizde burada firma ile ilgili çok sayıda bilginin yer aldığını sizler de göreceksiniz. Detaylı bilgi ve sorularınızın yanıtını almak isterseniz de iletişim numaralarımızı kullanabilir ve yetkili personeli harekete geçirebilirsiniz. Her daim hazırız ve sizlere hizmet etmek için sabırsızlandığımızı da belirtmek isteriz.

The post Özel Rowenta Süpürge Servisi 7-24 Yanınızda appeared first on Mehmet YAVUZATMACA.

]]>
http://www.yavuzatmaca.com/ozel-rowenta-supurge-servisi-7-24-yaninizda/feed/ 0
RazzletOn Nedir? Sağlam mı? Günlük %2.1 Kazanç http://www.yavuzatmaca.com/razzleton-nedir-saglam-mi-gunluk-2-1-kazanc/ http://www.yavuzatmaca.com/razzleton-nedir-saglam-mi-gunluk-2-1-kazanc/#comments Tue, 17 Jan 2017 07:27:24 +0000 http://www.yavuzatmaca.com/?p=4469 02.02.2017 editi: Arkadaşlar 15 günlük paketim bitti ve 02.02.2017 tarihinde ana paramı da çektim. Sistemde bir problem yok. Ödeme kanıtı aşağıdadır. simdi 30 günlük pakete 1000 dolar yatırım yapacağım. Unutmayın bu tür sitelere yatırım yaparken yüksek paralar  yatirmayin! uzulmeyeceginiz küçük meblağlar yatırın.  Yatırım yapmak isteyenler myaweb@gmail.com adresinden benimle iletişime geçebilirler. ANA PARA ÇEKME KANITI Merhaba […]

The post RazzletOn Nedir? Sağlam mı? Günlük %2.1 Kazanç appeared first on Mehmet YAVUZATMACA.

]]>
02.02.2017 editi: Arkadaşlar 15 günlük paketim bitti ve 02.02.2017 tarihinde ana paramı da çektim. Sistemde bir problem yok. Ödeme kanıtı aşağıdadır. simdi 30 günlük pakete 1000 dolar yatırım yapacağım.

Unutmayın bu tür sitelere yatırım yaparken yüksek paralar  yatirmayin! uzulmeyeceginiz küçük meblağlar yatırın. 

Yatırım yapmak isteyenler myaweb@gmail.com adresinden benimle iletişime geçebilirler.

ANA PARA ÇEKME KANITI

Merhaba arkadaşlar, bugün size bir başka para kazanma aracı olan Razzleton’dan bahsedeceğim. Bildiğiniz gibi internette bir çok yatırım amaçlı para kazanma sitesi mevcut. Sağlam siteyi bulmak, bilmek biraz zordur. Bende yabancı forumlarda dolaşırken kafama yatan ve kısa vadede güzel kârlar veren siteleri bulup hem kendim yatırım yapmak için hemde sizlere sunmak için toparlıyorum. Bir önceki konumda Richmond Berks sitesinden bahsetmiştim ve oraya 60$’lık bir yatırım yaptım ve günlük olarak 0,84$ ödeme almaktayım. 70 gün sonra ana parasını çıkaracak ve kârıyla bu sitedeki yatırımımdan günlük cüzi bir ödeme alacağım.

RazzletOn Nedir?

Razzleton bir ilaç firması olduğunu iddaa etmekte. Bizlerden aldığı paralarla ilaç üretip/alıp sattıklarını ve buradan kazandıkları parayı bizlerle paylaştığını söylüyor. Bazı siteler bu firmanın gerçekte ilaç sektöründe olmadığını, dolayısıyla öyle bir ürün satışının da olmadığını söylemekte. Bazıları ise yaptıkları yatırımları kârıyla geri aldıklarını hiç bir sıkıntı olmadığını söylemekte.

Her ne kadar muallakta kalsam da, bu siteye yatırım yapmaya karar verdim ve 220$’lık yatırım yaptım. Ödemeyi bitcoin ile yaptığım için bitcoion kurunu 600$’dan sabitlediklerini ve çekim yaparken aynı şekilde 600$ kurdan hesaplayacakları yazmakta. Yani diyelim 100$ yatırdınız 15 gün sonra 31.5 dolar net kârınız hesabınıza geçecek.

Günlük Kazançlı Planlar;

Beginner Paket
Günlük %2.1 kazanç 15 günlük yatırım.
Minimum yatırma tutarı: $10
Maximum yatırma tutarı: $1.000
Toplam %31,5 kâr
—————
Stability Paket
Günlük %2.3 kazanç, 30 günlük yatırım.
Minimum Yatırma tutarı: $1.001
Maximum yatırma tutarı: $10.000
Toplam 69% kâr
—————
Pro Paket
Günlük %2.9 kazanç, 55 günlük yatırım.
Minimum Yatırma tutarı: $10.001
Maximum yatırma tutarı: $100.000
Toplam %159,5 kâr
Size tavsiyem yatırım yapacaksanız günlük kazançlı plana küçük meblağlı yatırım yapmanız. Ben beginner planına yukarıda anlattığım gibi 159$ yatırım yaptım. ve 15 gün sonunda yatırdığım parayla birlikte 209$ alacağım.

KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN

15 gün sonra bu konuyu güncelleyeceğim. Olumlu, olumsuz tüm şeyleri sizlerle paylaşacağım. Aklınıza takılanlar olursa aşağıdaki yorum kutucuğuna yazabilirsiniz. Yukarıda verdiğim linkle üye olanlara mail yoluyla yardım yapabilirim. Bir sonraki yazımda görüşmek üzere.

 

The post RazzletOn Nedir? Sağlam mı? Günlük %2.1 Kazanç appeared first on Mehmet YAVUZATMACA.

]]>
http://www.yavuzatmaca.com/razzleton-nedir-saglam-mi-gunluk-2-1-kazanc/feed/ 2
Eset Smart Security 10 Full İndir http://www.yavuzatmaca.com/eset-smart-security-10-full-indir/ http://www.yavuzatmaca.com/eset-smart-security-10-full-indir/#respond Mon, 16 Jan 2017 07:29:31 +0000 http://www.yavuzatmaca.com/?p=4454 Eset Smart Security 10 indir, sınırsız türkçe katılımsız otomatik kurulup lisanslanan sürüm key vb gerekmez eset 10 ile tüm virüslerden korunup intenet ortamında bulunan zararlıları engelleyerek sizi korur. Bu eşsiz programı sizlerle full katılımsız ve türkçe olarak paylaşıyoruz. Eset Smart Security 10 Full İndir 2017 GÜNCEL LİSANSLAR ======================= Eset Smart Security 10 KEYLERİ AG34-XB6J-5HK9-HKBR-AK27 RP8D-XBUJ-9VNK-VEMC-8299 P6GB-XMWB-SEWE-XWWT-89RN UUBD-X8VG-9BT4-49DU-K8UM 72U3-XU5W-JCFC-A6UM-6WA8 […]

The post Eset Smart Security 10 Full İndir appeared first on Mehmet YAVUZATMACA.

]]>
Eset Smart Security 10 indir, sınırsız türkçe katılımsız otomatik kurulup lisanslanan sürüm key vb gerekmez eset 10 ile tüm virüslerden korunup intenet ortamında bulunan zararlıları engelleyerek sizi korur.

Bu eşsiz programı sizlerle full katılımsız ve türkçe olarak paylaşıyoruz.

Eset Smart Security 10 Full İndir

2017 GÜNCEL LİSANSLAR
=======================

Eset Smart Security 10 KEYLERİ
AG34-XB6J-5HK9-HKBR-AK27
RP8D-XBUJ-9VNK-VEMC-8299
P6GB-XMWB-SEWE-XWWT-89RN
UUBD-X8VG-9BT4-49DU-K8UM
72U3-XU5W-JCFC-A6UM-6WA8
SWSX-XK6D-MFEU-MMKH-XRW3
HC3W-XGBC-7S3D-E7UE-5BXG
F6CH-XWSX-CNFB-V3G9-SA4D
92WT-XRMH-AT28-TNCP-DTJT
RCNG-XK8W-TT9V-HMUW-TSA6
BHJM-XJGH-NVSU-2NUB-C8TS
E54R-XB27-K56W-DBUV-NMMW
2GW6-XVC7-EVVN-S5R5-GXEB
C9AC-X73R-XSN6-3BXF-5BKN
V2GH-XFER-HTBJ-VUBN-EUHX
VKGT-X37T-8AW2-CW8W-MBKP
4EPH-XWP4-A9A6-PFD4-SC4B-
Eset Smart Security Premium Keyleri –
S23R-XAUX-V5K5-GENK-W9PU
2TWR-XVNH-G476-K3SJ-W4CN
8SU5-XDHV-GHSE-W8BP-FSXA
7VXK-XCCB-G294-68FB-DE4N

The post Eset Smart Security 10 Full İndir appeared first on Mehmet YAVUZATMACA.

]]>
http://www.yavuzatmaca.com/eset-smart-security-10-full-indir/feed/ 0
Eset Nod32 Antivirüs 10 TR Full İndir http://www.yavuzatmaca.com/eset-nod32-antivirus-10-tr-full-indir/ http://www.yavuzatmaca.com/eset-nod32-antivirus-10-tr-full-indir/#respond Mon, 16 Jan 2017 07:29:07 +0000 http://www.yavuzatmaca.com/?p=4458 Eset Nod32 10 indir, Eset’in son çıkarmış olduğu 10 versiyonu full ve katılımsız olarak indirip kurabilirsiniz. Tüm lisanslama işlemi yapılmış olup, 15.03.2019 yılına kadar rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu eşsiz programı sizlerle full katılımsız ve türkçe olarak paylaşıyoruz. Yukarıda da belirttiğim gibi, 2019 yılına kadar kullanabilirsiniz. Programın 32 bit ve 64 bit dosyaları ayrı olarak eklendi. Kurulum dosyalarının içerisinde 1 – 2 […]

The post Eset Nod32 Antivirüs 10 TR Full İndir appeared first on Mehmet YAVUZATMACA.

]]>
Eset Nod32 10 indir, Eset’in son çıkarmış olduğu 10 versiyonu full ve katılımsız olarak indirip kurabilirsiniz. Tüm lisanslama işlemi yapılmış olup, 15.03.2019 yılına kadar rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu eşsiz programı sizlerle full katılımsız ve türkçe olarak paylaşıyoruz.

Yukarıda da belirttiğim gibi, 2019 yılına kadar kullanabilirsiniz.

Programın 32 bit ve 64 bit dosyaları ayrı olarak eklendi. Kurulum dosyalarının içerisinde 1 – 2 yıllık serial bulunmaktadır. Sınırsız yapma programı çıktığında buraya eklenecektir. 2017 Eset NOD32 10 yenilenen arayüzü ve sistemi ile her zaman en iyi anti virüs programı olmaya devam ediyor. Türkçe ve full versiyon olarak indirebilirsiniz. 32 bit ve 64 bit destekler. Windows 10, Windows 7 ve Windows 8 destekler ve sorunsuz çalışır. Sınırsız ve süresiz olarak kullanabilirsiniz. Serial keygen patch gibi araçları kullanmanıza gerek yok. Her hangi bir sorun olursa aşağıdaki yorum kutucuğuna yazın yardımcı olmaya çalışırım.

Antivirus ve Anti-Phishing
Online alışverişler ya da son dakika haberleri? Antivirus koruması ile Internette güvenle gezinin. Sahte sitelerden Kimlik Avı Koruması ile kaçının.

Sosyal Medya Tarayıcı
Sosyal medyayı kullanırken korumada kalın. Bilgilerinizin kimlere görüneceğine karar verin ve profilinizde uygun gördüğünüz değişiklikleri yapın.

Kullanım Kolaylığı
Basit arayüz sayesinde karmaşa yaşamadan kurun. oyun modunu kullanarak açılır pencereleri engelleyin ve güncellemeleri erteleyin

 

ESET NOD32 ANTİVİRÜS İNDİRME LİNKİ

 

YENİ 2017 SÜRELİ Lisanslar güncel
=======================

– Eset 10 Sürüm Keyleri –
– Antivirüs, Smart Security ve İnternet Security Keyleri –
AG34-XB6J-5HK9-HKBR-AK27
RP8D-XBUJ-9VNK-VEMC-8299
P6GB-XMWB-SEWE-XWWT-89RN
UUBD-X8VG-9BT4-49DU-K8UM
72U3-XU5W-JCFC-A6UM-6WA8
SWSX-XK6D-MFEU-MMKH-XRW3
HC3W-XGBC-7S3D-E7UE-5BXG
F6CH-XWSX-CNFB-V3G9-SA4D
92WT-XRMH-AT28-TNCP-DTJT
RCNG-XK8W-TT9V-HMUW-TSA6
BHJM-XJGH-NVSU-2NUB-C8TS
E54R-XB27-K56W-DBUV-NMMW
2GW6-XVC7-EVVN-S5R5-GXEB
C9AC-X73R-XSN6-3BXF-5BKN
V2GH-XFER-HTBJ-VUBN-EUHX
VKGT-X37T-8AW2-CW8W-MBKP
4EPH-XWP4-A9A6-PFD4-SC4B
– Eset Smart Security Premium Keyleri –
S23R-XAUX-V5K5-GENK-W9PU
2TWR-XVNH-G476-K3SJ-W4CN
8SU5-XDHV-GHSE-W8BP-FSXA
7VXK-XCCB-G294-68FB-DE4N

The post Eset Nod32 Antivirüs 10 TR Full İndir appeared first on Mehmet YAVUZATMACA.

]]>
http://www.yavuzatmaca.com/eset-nod32-antivirus-10-tr-full-indir/feed/ 0
WhatsApp’a Gelecek İki Özelliği Şimdiden Kullanın! http://www.yavuzatmaca.com/whatsappa-gelecek-iki-ozelligi-simdiden-kullanin/ http://www.yavuzatmaca.com/whatsappa-gelecek-iki-ozelligi-simdiden-kullanin/#respond Wed, 11 Jan 2017 19:58:29 +0000 http://www.yavuzatmaca.com/?p=4450 WhatsApp, daha önce kullanıcıların birbirine GIF gönderebilmesi için çeşitli imkanlar sunmuştu. Bunlardan ilki, videoları dönüştürerek GIF olarak gönderme seçeneğiydi. Sonra telefonda kayıtlı olan GIF’ler gönderilebilmeye başlandı. Daha sonra ise uygulamaya GIF arama desteği geldi. Ancak artık Whatsapp’ın Android sürümünü kullananlar, çok daha kolay bir şekilde GIF arayabilecek ve gönderebilecekler. Bu özellikle birlikte, WhatsApp’ın metin kutusundaki […]

The post WhatsApp’a Gelecek İki Özelliği Şimdiden Kullanın! appeared first on Mehmet YAVUZATMACA.

]]>
WhatsApp, daha önce kullanıcıların birbirine GIF gönderebilmesi için çeşitli imkanlar sunmuştu. Bunlardan ilki, videoları dönüştürerek GIF olarak gönderme seçeneğiydi. Sonra telefonda kayıtlı olan GIF’ler gönderilebilmeye başlandı. Daha sonra ise uygulamaya GIF arama desteği geldi.

Ancak artık Whatsapp’ın Android sürümünü kullananlar, çok daha kolay bir şekilde GIF arayabilecek ve gönderebilecekler. Bu özellikle birlikte, WhatsApp’ın metin kutusundaki emoji butonuna dokunduğunuzda, alt tarafta emoji ve GIF arasında geçiş yapmanızı sağlayan bir çubuk çıkıyor. GIF ekranına geldiğinizde ise, ister ekranda görünen GIF’ler arasından seçim yapabilir, isterseniz de bir anahtar kelimeye göre GIF araması yapabilirsiniz. Whatsapp’taki bu yeni GIF özelliği’nin Giphy tarafından desteklendiğini de belirtelim.

            

Whatsapp’taki bir diğer değişiklik de, medya paylaşımı sayısının artırılması oldu. Daha önce herhangi birine Whatsapp üzerinden tek seferde 10’dan fazla fotoğraf ya da video gönderemiyorduk. Yeni değişiklikle birlikte bu sayı 30’a çıkarıldı.

Bu yeni özellikleri kullanabilmek için Whatsapp’in 2.17.6 beta sürümünü kullanmanız gerekiyor. APKMirror sitesi üzerinden bu sürümün APK’sını indirerek bu yeni özellikleri kullanmaya başlayabilirsiniz. Ancak biz yine de Google Play Store’un beta programına katılarak WhatsApp’ın bu sürümünü edinmenizi ya da dağıtılacak olan güncellemeyi beklemenizi öneririz.

The post WhatsApp’a Gelecek İki Özelliği Şimdiden Kullanın! appeared first on Mehmet YAVUZATMACA.

]]>
http://www.yavuzatmaca.com/whatsappa-gelecek-iki-ozelligi-simdiden-kullanin/feed/ 0
Richmond Berks ile Günlük %1.5 Ömür Boyu Kazanç! http://www.yavuzatmaca.com/richmond-berks-nedir-kazanc/ http://www.yavuzatmaca.com/richmond-berks-nedir-kazanc/#respond Mon, 09 Jan 2017 19:07:27 +0000 http://www.yavuzatmaca.com/?p=4432 Merhaba arkadaşlar, bugün size günlük %1.5, ömür boyu gelir sağlayan bir sistem olan Richmondberks’den bahsedeceğim. Bildiğiniz üzere internet ortamında bir çok para kazanma kaynağı var ve bunların bir çoğu saadet zinciri sisteminden oluşuyor. Bir çoğu kısa bir süre sonra kapanıp, yatırılan paralar buhar oluyordu. Richmond Berks bunlardan farklı bir sisteme sahip ve size verdiği %1.4 günlük […]

The post Richmond Berks ile Günlük %1.5 Ömür Boyu Kazanç! appeared first on Mehmet YAVUZATMACA.

]]>
Merhaba arkadaşlar, bugün size günlük %1.5, ömür boyu gelir sağlayan bir sistem olan Richmondberks’den bahsedeceğim.58468725f160b.gif (728×90)

Bildiğiniz üzere internet ortamında bir çok para kazanma kaynağı var ve bunların bir çoğu saadet zinciri sisteminden oluşuyor. Bir çoğu kısa bir süre sonra kapanıp, yatırılan paralar buhar oluyordu. Richmond Berks bunlardan farklı bir sisteme sahip ve size verdiği %1.4 günlük parayı gayrimenkul’den kazandığı kârla paylaştığını söylemekte. Gelin birazda bu sistemden bahsedelim.

Richmond Berks Nedir ve Nasıl Çalışır?

Siteye sayfanın en altında verdiğim linkle kayıt yaptırdığınız taktirde size 10$ (10.000 RBB) hediye veriyor.
1-) Referans ile üye olduğunuz anda 10$
2-) Facebook veya twitterda paylaşım yaptığınızda 50$
3-) Kullanıcı bilgilerinizi eksiksiz doldurursanız 15$
4-) Mobil uygulamayı telefonuzuna indirdiğinizde 25$
5-) Yeni bir üyeye referans olduğunuzda 10$
Toplamda 110$ bonus kazanırsınız. Bonusun getirisi günlük %0.05 yani 20 günde 1$ kazanmış olursunuz.

Firmanın yaptığı açıklamaya göre 2017 yılında sitenin Coinin Exchage sitelerine girmesi planlanmış. Yani Site ileride karşımıza Coin Altcoin olarak çıkacak.

Yatırdığınız paraya günlük %1.4 veriyor. Yani 100$ yatırdığınızda size günlük 1.4$ aylık 42$ getirisi oluyor. Bu getirinin süresi yoktur ve ömür boyu ödeme garantisi vermektedir.

RBB Nedir ?

Ichmond Berks Ltd. Şirketinin Bize Verdiği Hediye Bonusun İsmi Richmond Berks Bonus (RBB)’dur.

Bedava olarak verilen bonusların günlük %0.5 getirisi vardır.

RBD Nedir?

Richmond Berks Ltd. şirketinin çıkardığı Richmond Berks Dollars (RBD) şirketin hissesi oluyor. Biz bu hisselere yatırım yapıyoruz ve yatırdığımız ücrete karşılık günlük olarak %1.4 getiri sağlıyor. Cumartesi ve Pazar günleri ise getirisi %0.7’ye düşüyor.

Minimum ödeme alma limiti 0.5$ olan Rochmonf Berks’in minimum depozit yatırma mitarı ise 10$’dır.

** Ben kazandım. Artık yatırımdan vazgeçtim ya da bana acil para lazım derseniz, yatırdığınız paranın %50’sini alıp, sistemden çıkabiliyorsunuz.

Anlatacaklarım bu kadar, kafanıza takılan ve merak ettiğiniz konuları aşağıdaki yorum kısmına yazarak bana sorabilirsiniz.

ÜCRETSİZ ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYIN

The post Richmond Berks ile Günlük %1.5 Ömür Boyu Kazanç! appeared first on Mehmet YAVUZATMACA.

]]>
http://www.yavuzatmaca.com/richmond-berks-nedir-kazanc/feed/ 0
Arnica Süpürgeleriniz İçin En Doğru Tercih http://www.yavuzatmaca.com/arnica-supurgeleriniz-icin-en-dogru-tercih/ http://www.yavuzatmaca.com/arnica-supurgeleriniz-icin-en-dogru-tercih/#respond Fri, 06 Jan 2017 06:55:48 +0000 http://www.yavuzatmaca.com/?p=4427 Arnica teknolojisinin bizlere sunduğu ürün gruplarından bir tanesi de elektrikli süpürgeler… Hanımların gündelik hayatta çok fazla tercih ettiği ve kullandığı bu ürünler sayesinde temizlik eylemi de daha profesyonel bir şekilde hallediliyor ve daha da önemlisi zaman kaybı yaşamıyorsunuz. Arnica bu konuda sizlere kusursuz ürün grupları ve modeller sunuyor ve dilerseniz incelemelerinizi markan web sitesi üzerinden […]

The post Arnica Süpürgeleriniz İçin En Doğru Tercih appeared first on Mehmet YAVUZATMACA.

]]>
Arnica teknolojisinin bizlere sunduğu ürün gruplarından bir tanesi de elektrikli süpürgeler… Hanımların gündelik hayatta çok fazla tercih ettiği ve kullandığı bu ürünler sayesinde temizlik eylemi de daha profesyonel bir şekilde hallediliyor ve daha da önemlisi zaman kaybı yaşamıyorsunuz. Arnica bu konuda sizlere kusursuz ürün grupları ve modeller sunuyor ve dilerseniz incelemelerinizi markan web sitesi üzerinden detaylı bir şekilde yaparak sizler de bilgi alabilirsiniz. Özel Arnica Süpürge Servis olarak bizler de bu ürünlerin bakım ya da onarım işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Sektördeki diğer servis firmalarına göre daha hızlı bir ekibe sahibiz ve hızlı olmanın yanı sıra deneyimleri de oldukça yüksek bir ekip var karşınızda.

Arnica marka süpürgelerinizin yaşattığı en küçük sorunda yapmanız gereken şeyi çok iyi biliyorsunuz. Web sitemiz ya da çağrı merkezi ekiplerimiz aracılığı ile bize ulaşmanız mümkündür ve adres bilgilerinizin yanı sıra sorundan da bahsetmenizi istiyoruz. Ekip arkadaşlarımız hızlı bir şekilde yola çıkacak ve gps destekli araçlarımız sayesinde kısa sürede adreslerinize ulaşacaktır. Taleplerinizi yanıtlama konusunda fazlasıyla hızlı olduğumuzu düşünüyoruz ve sektördeki diğer firmalar ile kıyasladığınızda sizler e aradaki farkı net bir şekilde göreceksiniz.

Kalitenin ve hızın adresi olan firmamızdan sizler de yardım alabilirsiniz ve bunun karşılığında yüksek rakamlar ödemeyeceğinizi de belirtmek isteriz. Her geçen gün büyüyen ve kalitesi ile adından söz ettiren bu firma ve bu ekibi tanımak ister misiniz? Arnica teknolojisine her geçen gün bir adım daha yakın duran ekip arkadaşlarımız, ürünlerinize değer katmak ve ürünlerinizin sorunlarını çözmek için güçlü çözüm önerileri ile karşınıza çıkıyorlar ve sizleri de memnun etmeyi başarıyorlar.

The post Arnica Süpürgeleriniz İçin En Doğru Tercih appeared first on Mehmet YAVUZATMACA.

]]>
http://www.yavuzatmaca.com/arnica-supurgeleriniz-icin-en-dogru-tercih/feed/ 0
1 Yıl Garantili Kombi Servis Hizmeti http://www.yavuzatmaca.com/1-yil-garantili-kombi-servis-hizmeti/ http://www.yavuzatmaca.com/1-yil-garantili-kombi-servis-hizmeti/#respond Wed, 30 Nov 2016 06:29:44 +0000 http://www.yavuzatmaca.com/?p=4408 Kombileriniz ya da diğer ürünleriniz için servis hizmeti almak istediğinizde özel servis firmaları ne yazık ki ikinci planda oluyor ve daha çok yetkili servis firmalarını tercih ediyorsunuz ancak emin olun bu yanlış bir tercih çünkü alternatifler çok daha kusursuz bir şekilde karşınıza çıkıyor ve daha da önemlisi uygun rakamlar ile hizmet sunuluyor ve bu da […]

The post 1 Yıl Garantili Kombi Servis Hizmeti appeared first on Mehmet YAVUZATMACA.

]]>
Kombileriniz ya da diğer ürünleriniz için servis hizmeti almak istediğinizde özel servis firmaları ne yazık ki ikinci planda oluyor ve daha çok yetkili servis firmalarını tercih ediyorsunuz ancak emin olun bu yanlış bir tercih çünkü alternatifler çok daha kusursuz bir şekilde karşınıza çıkıyor ve daha da önemlisi uygun rakamlar ile hizmet sunuluyor ve bu da bütçelerinize zarar vermiyor. Kalitenin ön planda tutulduğu ve kusursuz bir şekilde sunulduğu servis hizmetleri ile birlikte sizler de ürünlerinize değer katabilirsiniz. Kombileriniz ile ilgili her türlü sorunda yanınızda yer alacak olan özel Kombi Servis adresi, beklentilerinize yanıt vermek için büyük çaba sarf ediyor ve yüzlerinizi de güldürüyor.

Taleplerinizi ilettiğiniz gün servis hizmeti alabileceğiniz bir firmadır ve bu firmadan hizmet alan çok sayıda ürün kullanıcısı da hizmetlerden fazlasıyla memnun! Aldığımız olumlu yorumlar ile birlikte bu sektörde nasıl bir yere sahip olduğumuzu görebiliyoruz. Sizlerden gelen eleştiriler bizi daha iyi noktalara taşıyor çünkü eksilerimizi ve artılarımızı bu sayede daha belirgin bir şekilde görebiliyoruz. Aynı gün servis hizmeti ayrıcalığından faydalanmak isterseniz eğer sizler de harekete geçebilir ve sahip olduğumuz iletişim numaralarını kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Sektörün en iyilerini aynı çatı altında buluşturmak adına çok fazla çaba sarf ettik ve bu çabalarımızın karşılığını da en iyi şekilde aldık. Sizleri mutlu etmek ve sizlere çok daha kaliteli servis hizmeti sunmak adına buradayız ve bunu da en iyi şekilde yapabildiğimizi düşünüyoruz. Her geçen gün daha da iyiye giden bir ekip var karşınızda ve bu ekipten hizmet alan ürün kullanıcılarının yorumlarına da bakarsanız neden tercih ettiklerini daha iyi anlayabilirsiniz.

The post 1 Yıl Garantili Kombi Servis Hizmeti appeared first on Mehmet YAVUZATMACA.

]]>
http://www.yavuzatmaca.com/1-yil-garantili-kombi-servis-hizmeti/feed/ 0
Özel Sharp Televizyon Servis Noktası http://www.yavuzatmaca.com/ozel-sharp-televizyon-servis-noktasi/ http://www.yavuzatmaca.com/ozel-sharp-televizyon-servis-noktasi/#respond Thu, 27 Oct 2016 18:05:11 +0000 http://www.yavuzatmaca.com/?p=4390 Özel Sharp Servis İstanbul adresi ile tanıştınız mı? Bu firma beni etkilemeyi başaran ve servis kalitesi ile dikkatimi çeken ender firmalardan bir tanesidir. Bugüne kadar Sharp marka ürünlerim için çok sayıda firmadan hizmet aldım ancak ne yazık ki verdiğim para hep çöpe gitti ve daha da kötüsü bu paranın karşılığını almak yerine ürünlerimdeki zarar da […]

The post Özel Sharp Televizyon Servis Noktası appeared first on Mehmet YAVUZATMACA.

]]>
Özel Sharp Servis İstanbul adresi ile tanıştınız mı? Bu firma beni etkilemeyi başaran ve servis kalitesi ile dikkatimi çeken ender firmalardan bir tanesidir. Bugüne kadar Sharp marka ürünlerim için çok sayıda firmadan hizmet aldım ancak ne yazık ki verdiğim para hep çöpe gitti ve daha da kötüsü bu paranın karşılığını almak yerine ürünlerimdeki zarar da git gide büyüdü. Bu firma biraz farklı ve gerçekten insanlara olduğu gibi ürünlere de değer veriyor ve bu değer karşısında sizler de memnuniyetinizi gizleyemiyorsunuz. Çok fazla servis firması olduğunu söylemiştim ancak bu adres bende farklı bir yere sahiptir ve zaten sizler de hizmet aldığında bunun nedenini daha iyi anlayacaksınız.

Kaliteden ödün vermeyen ve 10 yılı aşkın süredir çizgisini hiçbir şekilde bozmayan firma sizleri de mutlu etmeyi başaracaktır. Uygun fiyatları ve güler yüzlü ekibi ile birlikte beklentilerinizin çok sütünde bir firma karşınıza çıkıyor ve bu firma ile birlikte ürünleriniz de değer kazanıyor. Kendini geliştiren insanlardan kurulu ekibi ve 1 yıl garantili servis hizmetleri ile birlikte sizleri de memnun etmeyi başaracak olan bu firma, Sharp markasının sorumluluğunu da en iyi şekilde almış durumda. Her geçen gün daha iyi yerlere geliyor ve liderlik koltuğuna bir adım daha yaklaşıyorlar.

Zirvenin en yakın takipçilerinden olan bu firmayı sizler de tanımak isteyeceksiniz. Sharp marka ürünlerinizin sorunlarınız çözmeleri adına online olarak ulaşabileceğiniz gibi dilerseniz çağrı merkezi aracılığı ile de firmaya ulaşabiliyor ve sizler de taleplerinizi kısa sürede iletebiliyorsunuz. Pişman olmayacağınız bir karar alacaksınız ve firmanın ne kadar kaliteli işler yaptığını sizler de kendi gözleriniz ile göreceksiniz. WEB : http://www.sharpservis.org

The post Özel Sharp Televizyon Servis Noktası appeared first on Mehmet YAVUZATMACA.

]]>
http://www.yavuzatmaca.com/ozel-sharp-televizyon-servis-noktasi/feed/ 0