8
Eylül
2015
Yorum Yok
Tanıtımlar
Bu alana reklam verin

Fenerbahçe futbol takımından akıllıca bir sponsorluk anlaşması!

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ile Yandex Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Mehmet Ali Yalçındağ yapılan sponsorluk anlaşmasının detaylarını yapılan imza töreniyle birlikte kamuoyuyla paylaştı.

2012 yılından beri 3 büyüklerin internet ortağı ve resmi arama motoru olan Yandex, özel olarak tasarladığı Fenerbahçe Yandex Browser ile Fenerbahçe hakkındaki haberlere en kısa ve en hızlı yoldan ulaşılmasına katkı sağlıyor.

Yandex ve Fenerbahçe arasında yapılan anlaşma ile ortaya çıkan Yandex Fenerbahçe Browser, kısa süre önce Fenerbahçeli taraftarların beğenisine sunuldu. Yandex Fenerbahçe Tarayıcısını indirerek Fenerbahçe Spor Kulübüne destek verebilirsiniz. Bu özel tarayıcı ile Fenerbahçe ile alakalı gelişmeleri anında herkesten önce edinebileceksiniz.

Yandex Fenerbahçe Browser ile herkesten önce bilgi sahibi olacaksınız!

Yandex Browser’ın Fenerbahçe için hazırladığı özel sürümde Turbo modu bulunuyor. Yüksek hızda internet sörf keyfi sunan tarayıcının Facebook uyumluluğu da var. Yandex Browser’da Chromium altyapısında çalışan tarayıcılar ve bunların dışında kalanların tamamını destekleyen altyapısı sayesinde bütün tarayıcılarla uyumlu olarak çalışır.

Favoriler, Eklenti ve uzantı desteği, Uygulama desteği, Gelişmiş ana sayfa ve arama motoru hizmeti, turbo özelliği ve özelleştirilebilir ana sayfa gibi özellikleri sayesinde Fenerbahçeli taraftarların ihtiyaç duyabileceği birçok şeyi karşılayabilecek.

Yandex Fenerbahçe Browser Şimdi indir takımını desteklemeye başla sloganıyla Fenerbahçeli taraflarları desteğe çağırıyor. Yandex Fenerbahçe özel temasını kullandığınızda arama kısmının hemen altında Fenerbahçe’nin son maç sonuçlarını görebileceksiniz. Yandex, taraftar destek grafiğinde Fenerbahçeli taraflarların Galatasaray ve Beşiktaş’a göre açık ara önde olduğunu da resmi olarak paylaşılıyor. Yandex Futbol Aşkı sayfasında yer alan bilgilere göre Fenerbahçe Yandex Browser indiren taraftar sayısı diğerlerinden kat kat fazla olduğu görülmektedir.

Fenerbahçeli taraftarlar FB Browser ile yaptıkları aramalar ile takımlarına katkı sağlayacak. Arama motorunu kullanma oranı ne kadar yüksek olursa takımın gelirleri de aynı oranda artacak.

 

Bir önceki yazım olan Çiçek Sepetleri İle Sevdiklerinizi Şımartın başlıklı makalemi de okumanızı öneririm.

Bu alana reklam verin
[ Benzer Yazılar ]
[ Ne Demişler ? ]

İçerik, yazı ara
Watch Dogs indir
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Twitter'da Takip Edin !
  • 4 Adımda Kolay İngilizce Öğrenme Yöntemleri https://t.co/WOQJCu2NLZ
  • Google Plus Profilim