22
Nisan
2016
Yorum Yok
Teknoloji
Bu alana reklam verin

Google 150 Dolarlık Fotoğraf Yazılımı Nik Collection’ı Ücretsiz Yaptı!

Sadece bir arama motoru olmayan ne bünyesinde barındırdığı pek çok hizmetiyle de kişilerin tercih ettiği Google bu konuda kullanıcılarına bir sürpriz yaptı. Fotoğraf düzenleme araçlarından oluşan Nik Collection artık tamamen ücretsiz bir şekilde kullanılabilecek. Google tarafından alınan bu kararın arkasında neyin yattığı öğrenilemese de Nik Collection fotoğraf düzenleme araçlarının ücretsiz bir şekilde kullanılabilir olması pek çok kullanıcı için avantaj sağladı.

Fotoğraf düzenleme konusunda pek çok işlemin çok daha kolay bir şekilde yapılabildiği ve profesyonel müdahalelerin gerçekleştirilebildiği Nik Collection fotoğraf düzenleme araçlarını artık kullanıcılar Google servisleri üzerinden ücretsiz bir şekilde indirebilecek.

Pakette Neler Var?

Analog Efex Pro, Color Efex Pro, Silver Efex Pro, Viveza, HDR Efex Pro, Sharpener Pro, ve Dfine plug-in’i Farklı araçların bulunduğu program sayesinde fotoğraflar üzerinde çok değişik efektler yapmak ve kareler elde etmek mümkün. Profesyonel fotoğrafçıların kullandığı web koleksiyon halinde sunulması sayesinde tüm araçların tek bir paket halinde kullanılabilmesini mümkün kılan Nik Collection ücretsiz olmasıyla birlikte çok daha fazla kişi tarafından kullanılmaya başlanacak.

Profesyonel olmayan amatör kişilerin dahi programı indirerek kullanabilmesi ve bu sayede kişisel fotoğraflarına özel efektler eklemesi mümkün olduğu için kullanım alanı oldukça geniş olan Nik Collection bugünden itibaren indirilebilir.

 

KAYNAK :

Bir önceki yazım olan Apple'dan Küfre Özel Sansür Gelecek başlıklı makalemde Apple ve küfür hakkında bilgiler vermekteyim.

Bu alana reklam verin
[ Benzer Yazılar ]
[ Ne Demişler ? ]

İçerik, yazı ara
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Twitter'da Takip Edin !
  • 4 Adımda Kolay İngilizce Öğrenme Yöntemleri https://t.co/WOQJCu2NLZ
  • Google Plus Profilim