22
Temmuz
2016
Yorum Yok
İnternet
Bu alana reklam verin

Google Aile Kütüphanesinde Oyun Ve Uygulamaya İzin

Geçtiğimiz günlerde özellikle Google Play Müzik servislerini kullanan kişilerin Google Play Aile Kütüphanesi üzerinden pek çok müziği paylaşabileceği belirtilirken artık bu bölüm çok daha gelişmiş bir durumda.

Resmi Açıklama Geldi

Konuyla ilgili yapılan çalışmalar kapsamında Google tarafından aile kütüphanesinin genişletildiği ve etki alanın da arttırıldığı belirtilirken bundan sonraki süreç içerisinde kişiler artık satın aldıkları uygulama ve oyunları da aile üyeleriyle paylaşabilecek.

Aile kütüphanesinin en önemli özelliklerinden birisi ücretli olarak satın alınan içeriklerin de paylaşılması ve diğer kişilerin içerikleri kullanabilmesi olurken önümüzdeki dönemlerde aile kütüphanesi gibi servislerin daha fazla kullanılması bekleniyor. Google tarafından yapılan son açıklama ile birlikte artık aile kütüphanesindeki pek çok sınır da ortadan kaldırılırken kişilerin oyun ve uygulamaları paylaşacak olması ve üstelik bu durumun ücretli içerikleri de kapsaması pek çok kişi için oldukça avantajlı bir durum yaratmış durumda.

Bu durum kuşkusuz ücretli olarak satın alınan içeriklerin sadece bir kere satın alınması ile tüm aile üyeleri tarafından kullanılmasını mümkün hale getirecek. Böylece ekonomik bir şekilde mobil olarak işlemler yapılabilecek, en çok istenen oyunlar ya da uygulamalar bir defa satın alındıktan sonra aile kütüphanesi üzerinden paylaşılarak kullanılabilecek.

Bir önceki yazım olan Facebook Kullanıcıları Tehdit Altında! başlıklı makalemde facebook hakkında bilgiler vermekteyim.

Bu alana reklam verin
[ Benzer Yazılar ]
[ Ne Demişler ? ]

İçerik, yazı ara
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Twitter'da Takip Edin !
  • 4 Adımda Kolay İngilizce Öğrenme Yöntemleri https://t.co/WOQJCu2NLZ
  • Google Plus Profilim