7
Ekim
2016
Yorum Yok
İnternet
Bu alana reklam verin

Google Home Ekonomik Olacak!

Amazon Echo’ya Google tarafından özel bir çalışma yapılırken, bu çalışmalar kapsamında Google Home adı verilen yeni bir teknoloji tanıtılmıştı. Bu tanıtım ile birlikte kişilerin akıllı sistemler konusunda Google’dan destek alması mümkün olurken, ses ile aktif hale getirilebilen bir yapıda olan Google Home, bu bakımdan kolay bir kullanıma da sahip olacak. Bugüne kadar Amazon tarafından piyasaya sunulduktan sonra iyi bir satış istatistiği yakalayan Amazon Echo’ya göre çok daha uygun bir fiyat üzerinden satılacak olan Google Home, bu açıdan daha iyi bir avantaj sunacak ve bu bakımdan da kullanıcılar tarafından daha kolay elde edilebilecek.

Ön Gösterim Yapılmıştı

Google Home için ön gösterim yapan Google, bu ön gösterim ile birlikte programın da ilk tanıtımlarını gerçekleştirmişti. Özel bir hoparlör olan Google Home, kişilerin komutlar ile bilgi almasını sağlarken, aynı zamanda Google Home arama motoru üzerinden alacağı bilgiler sayesinde gerekli verileri de kişilere verecek. Bu bakımdan kişilerin çoğu işini sadece ses ile kolay bir hale getirecek.

4 Ekim’de Tanıtılabilir!

Google Home için gelen ilk bilgilerde sistemin 4 Ekim’de yapılacak özel etkinlikte tanıtılabileceği belirtildi. Fakat Google cephesinden henüz bu konuda net bir açıklama da gelmiş değil. 129 Dolar gibi bir etiket fiyatına sahip olması beklenen Google Home, 2017 öncesinde tanıtılabilir.

 

KAYNAK :

Bir önceki yazım olan Türk Telekom'dan Yeni Hizmet: Selfy başlıklı makalemde Türk Telekom Selfy hakkında bilgiler vermekteyim.

Etiketler:
Bu alana reklam verin
[ Benzer Yazılar ]
[ Ne Demişler ? ]

İçerik, yazı ara
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Twitter'da Takip Edin !
  • 4 Adımda Kolay İngilizce Öğrenme Yöntemleri https://t.co/WOQJCu2NLZ
  • Google Plus Profilim