15
Ekim
2016
Yorum Yok
İnternet
Bu alana reklam verin

Google Maps’e Pokemon GO Desteği Geldi

Milyonlarca oyuncu tarafından oynanan ve bu bakımdan oldukça popüler olan Pokemon Go için önemli bir gelişme yaşandı. Google tarafından resmi blog üzerinden yapılan açıklamalarda Google Maps için artık Pokemon GO desteğinin verileceği belirtildi. Bu sayede harita üzerinden artık Pokemon GO oyunu ile birlikte özelikle zaman tüneli için oyun için bilgiler girilebilecek.

Zaman Tüneli Aktif!

Google Maps’te aktif hale getirilen zaman tüneli için böyle bir özellik geliştirilirken, bu özellik ile birlikte artık kişiler oyun deneyimlerini direk Google Maps üzerinden yayınlayabilecek. Google Maps’te otomobil kullanmak gibi farklı deneyimlerin direk Google Maps üzerinden yayınlanabilir olması, farklı bir uygulamanın ortaya çıkmasını sağlarken, Pokemon Go ile birlikte desteklenecek olan uygulama çok daha fazla kişi tarafından kullanılabilecek. Pokemon topu simgesinin yer aldığı Google Maps’te kişiler bu pokemon topu üzerinden yeni özelliği kullanma imkanı elde edecek. Bu bakımdan sizler de bu bölüm üzerinden kolay bir şekilde sistem üzerinden destek alabilir ve işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Uygulama Desteği Sunuluyor!

İlgili özeliğin kullanılabilmesi adına Google Maps’te Android ve iOS mobil cihazlara yönelik yeni bir güncelleme de yayınlandı.

Bir önceki yazım olan Edge'de Alışveriş Asistanı Yardımcınız Olacak başlıklı makalemde Microsoft PSA hakkında bilgiler vermekteyim.

Etiketler:
Bu alana reklam verin
[ Benzer Yazılar ]
[ Ne Demişler ? ]

İçerik, yazı ara
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Twitter'da Takip Edin !
  • 4 Adımda Kolay İngilizce Öğrenme Yöntemleri https://t.co/WOQJCu2NLZ
  • Google Plus Profilim