7
Nisan
2016
Yorum Yok
Android
Bu alana reklam verin

Google Play Filmleri Türkiye Kullanımına Açıldı

Google Play aslında ülkemizde genellikle bir uygulama mağazası olarak görülmekte. Fakat aslında ülkemizde kullanılmıyor olsa da Filmler, Müzik, Kitap ve Uygulama gibi bölümleri olan online mağazanın uygulama ile açılmış, ardından Kitaplar kısmı da eklenmişti. Şimdi ise Filmler tarafını da ülkemize açan Google, böylelikle online film kiralama ve satın alma noktasında size alternatif sunabilecek.

Genellikle 3.99TL‘den SD ve 4.99TL‘den HD olarak film kiralayabildiğiniz Google Play Store’da 16.99TL‘ye SD ve 18.99TL‘ye ise HD olarak filmi satın alabiliyorsunuz. Tabii bu fiyatlar filme ve kampanyaya göre büyük değişiklikler gösterebiliyor.

Şu anda dikkatimi çeken Marslı, Ted 2, Minyonlar, Hitman: Agent 47, Labirent: Alev Deneyleri ve Mad Max gibi filmler bulunuyor. Dilerseniz telefonunuzdaki Google Play Store üzerinden ya da tarayıcınızdan buradaki bağlantı ile erişebilirsiniz.

Ayrıca aşağıda bulunan Google Play Filmler uygulamasını cihazınıza indirerek istediğiniz filmi kiralayabilir, satın alabilir ve seyredebilirsiniz.
  Google Play Filmler İndir

Bir önceki yazım olan Android N, Masaüstü Deneyimi Hakkında başlıklı makalemde 4k, Android ve android n hakkında bilgiler vermekteyim.

Bu alana reklam verin
[ Benzer Yazılar ]
[ Ne Demişler ? ]

İçerik, yazı ara
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Twitter'da Takip Edin !
  • 4 Adımda Kolay İngilizce Öğrenme Yöntemleri https://t.co/WOQJCu2NLZ
  • Google Plus Profilim