30
Temmuz
2016
Yorum Yok
İnternet
Bu alana reklam verin

Google Play’den Yeni Servis

Google Android işletim sistemlerine sahip telefonlarda kullanılan uygulama marketi daha da geliştirmek ve zenginleştirmek adına güncellemelerini sürdürüyor. Konuyla ilgili yapılan son açıklamalarda Google Play’in aile kitaplığı servisine sahip olduğu belirtilirken bundan sonraki süreç içerisinde aile Kitaplığı üzerinden kullanıcılar rahat bir şekilde aile bireyleriyle kitaplarını paylaşabilecek ve bu kitapların içeriklerine ulaşarak okuyabilecek.

6 Kişiye Kadar Paylaşılabilecek

Aile kavramı üzerinde çalışmalarını sürdüren Google aile üyelerinin ücretli içeriklere birbirlerine ücretsiz bir şekilde sunmasını amaçlarken bu doğrultuda kitapların da artık ücretsiz bir şekilde aile kitaplığında paylaşabileceği belirtildi. Böylece ücretli kitabın bir defa alınması yeterli olurken 6 kişiye kadar aile kitaplığı üzerinden paylaşım yapılarak bu kitaplar okunabilecek.

Konu ile ilgili yapılan resmi açıklamalarda servisin ücretsiz bir şekilde sunulacağı ve bu bakımdan kişilerin herhangi bir ücret ödemeden hizmetten yararlanabileceği de belirtildi. Google Play üzerinden indirilerek kurulabilecek uygulama sayesinde kişiler farklı cihazlar üzerinden aynı içeriğe ulaşabilecek. Kitapların paylaşılarak özellikle çocukların kitap okuma alışkanlığına sahip olması amaçlanacak.

Bir önceki yazım olan Google Bizi İzliyor! başlıklı makalemde Google hakkında bilgiler vermekteyim.

Etiketler:
Bu alana reklam verin
[ Benzer Yazılar ]
[ Ne Demişler ? ]

İçerik, yazı ara
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Twitter'da Takip Edin !
  • 4 Adımda Kolay İngilizce Öğrenme Yöntemleri https://t.co/WOQJCu2NLZ
  • Google Plus Profilim