1
Nisan
2016
Yorum Yok
Android
Bu alana reklam verin

Güncellenen WhatsApp’a Bir Yazı Stili Daha Eklendi!

İki hafta önce WhatsApp’a farklı tipte yazı yazma alternatiflerinin geleceğinden bahsetmiştik. Şu ana kadar kalın ve italik yazı yazma stillerinin bulunduğu WhatsApp’a, ayrıca yakın zamanda ‘altı çizili metin yazma’ desteğinin gelmesi bekleniyordu. Aslına bakarsanız ‘çizgi’ yazı tipi de geldi fakat ufak bir değişiklikle: Çizgi, metnin altı yerine üstünde olacak.

Diğer yazı tiplerinin nasıl yazıldığını unuttuysanız ufak bir hatırlatma yapayım, sora üstü çizgili mesaja geçeriz. Kalın için mesajın başına ve sonuna (*), italik yazmak içinse (_) işaretini koymanız yeterli olacaktı. Üstü çizgili mesaj için (~) işaretini kullanmanız gerekecek. (Örnek: ~Eto’o bitmiş~)

Bu yazı tiplerinden faydalanabilmeniz için WhatsApp’ın beta programına kayıt olmanız gerektiğini unutmayın. ‘Ben güncellemenin dağıtılmasını bekleyeceğim’ diyorsanız biraz beklemek durumunda kalabilirsiniz.

Yazı tiplerinin yalnızca mobil üzerinden kullanılabildiğini belirtelim, web sürümünde henüz aktif edilmemiş. (bilemiyorum, belki de hiç edilmeyecek)

Gereksiz bilgi: WhatsApp’taki yazı tiplerinin değiştirilmesi için kullanılan (*) (_) (~) işaretleri Skype’ta kullanıldığında da işe yarıyor. (belki de eskiden beri vardı, haberim yoktu valla)
  WhatsApp
Apple’in en ucuz telefonu iPhone SE alınır mı? 2 dk’da anlattık! İzlemek için tıklayın.

KAYNAK :

Bir önceki yazım olan Android Galaxy S5 Nasıl Hızlanır? başlıklı makalemde galaxy s5 ve hızı hakkında bilgiler vermekteyim.

Bu alana reklam verin
[ Benzer Yazılar ]
[ Ne Demişler ? ]

İçerik, yazı ara
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Twitter'da Takip Edin !
  • 4 Adımda Kolay İngilizce Öğrenme Yöntemleri https://t.co/WOQJCu2NLZ
  • Google Plus Profilim