Internet Download Manager 6.21 Final TR – Katılımsız İndir

tarafından
65
Internet Download Manager 6.21 Final TR – Katılımsız İndir
REKLAM ALANI

Merhabalar, sitemizdeki bir kullanıcı Internet Download Manager 6.21 sürümünü full türkçe ve katılımsız olarak sunmamızı istedi. Bizde istediğini geri çevirmedik ve ekledik. Aşağıda bilgileri bulunan Internet Download Manager 6.21 sürümünün kurulumu ve kullanımı ayrıntılı şekilde anlatılmıştır.

Tek yapmanız gereken programı indirip, sıkıştırılmış rar dosyasından çıkarıp kurmak. Gerisini zaten kendisi hallediyor. Hayırlı uğurlu olsun.

Internet Download Manager 6.21 Build 15 Final TR – Katılımsız İndir

KURULUM BİLGİLERİ

Boyut: 8 Mb
Sıkıştırma: raryavuzatmaca.com
Dil: Multilingual [TR]
Kullanım: Full Sürüm
Platform: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 [x86 & x64]

KURULUM NOTLARI;

# Sorunsuz Lisanslama Sağlanmıştır.
# Güncellemeler Kapatılmıştır.
# Eski Sürümün Üstüne Kurulabilir.
# Sahte Lisans uyarısı vermemesi için hosts dosyasından idm siteleri engellenmiştir.( hosts Dosyası yenilendi. )
# “Kurulum Tamamlandı” yazısını görene kadar bekleyiniz…

indir

 

Internet Download Manager 6.21

# Internet Download Manager (IDM) ile indirme işlemlerinizi 5 katına kadar hızlandırabilir, yarım kalan işlemlere devam edebilir veya indirme işlemi programlayabilirsiniz. Herhangi bir nedenden ötürü oluşan kesintilerle akıllı devam etme özelliğiyle kaldığı yerden devam edebilmektedir. IDM, kolay arayüzü ve tüm tarayıcılarla entegre çalışmasıyla en popüler indirme yöneticisi olmuştur.
# Internet Download Manager, diğer indirme yöneticilerinin aksine indirme işlemi sırasında indirilen dosyayı dinamik olarak bölümlere ayırır ve bağlantı kopması yaşanmadan indirme işlemini sonlandırır.
# Internet Download Manager, Proxy sunucuları, ftp ve httpd protokolleri destekler, firewalleri aşabilir, yeniden yönlendirmeleri takip eder, çerezleri kaydeder, dilerseniz sunucu girişi yapar.
# Internet Download Manager; Internet Explorer, Opera, Firefox, Avant Browser, Google Chrome gibi popüler tüm tarayıcılardaki indirilme işlemlerinde otomatik olarak devreye girmektedir.
# Internete Download Manager’in diğer özelliklerini sayacak olursak; Türkçe dil desteği, zip dosyalarını indirmeden önizleme, download işlemleri için kategorizasyon özelliği, https desteği, geliştirilmiş virüs koruması… IDM artık Windows 8 üzerinde de çalışıyor ve popüler video sitelerinden kolaylıkla video indirebiliyor.

Bir önceki yazım olan Eset Smart Security 8 Full Türkçe Katılımsız 32 64 Bit İndir başlıklı makalemde eset antivirüs 8 full indir, eset antivirüs 8 indir ve eset antivirüs 8 katılımsız hakkında bilgiler vermekteyim.

REKLAM ALANI