12
Nisan
2016
Yorum Yok
Bilgisayar
Bu alana reklam verin

Lenovo Yoga Book’la Piyasaya Giriyor

Hem tablet hem de dizüstü bilgisayar olarak kullanılabilen özel Yoga Book modeli için geri sayıma geçen Lenovo, bu alanda büyük bir ilgi görmeyi hedefliyor. Yoga Book adı verilen bu özel modelde, Android işletim sisteminin kullanıldığı görülürken, cihaz daha çok esnek yapısı ve 360 derecelik dönebilen ekranı ile dikkat çekiyor.

Full HD çözünürlüğün yanında Atom x5-Z8500 işlemcisinin tercih edildiği cihazda, üstelik 9,6 mm kadar incelik bulunuyor.

Tablet olarak benzer örnekleri görülürken, cihazın aynı zamanda dizüstü bilgisayar olarak da kullanılabilir durumda bulunması, farklı bir kullanım deneyimi sağlayacak. 4 GB RAM ile yüksek bir performans sunmaya hazırlanan cihaz, aynı zamanda 15 saate kadar kesintisiz bir kullanım vaat ediyor. Cihaz ile ilgili yapılan açıklamalarda kullanıcıların pil konusunda sorun yaşamayacağı açıklanırken,  bu özelliğiyle de büyük bir ilgi uyandırmış durumda. Zira cihazlardaki en büyük sorun, düşük pil kullanım süresi olurken, 15 saatlik bir kullanım bu alanda oldukça iddialı bir durum.

Lenovo Yoga Book Ne Zaman Satılacak?

Lenovo Yoga Book için Mayıs ayını tercih ederken, Mayıs ayından itibaren cihaz kullanılabilecek. Kullanıcılara tanıtım için önümüzdeki haftalarda özel bir etkinlik düzenlemesi beklenen Lenovo, Yoga Book için ise şu ana kadar herhangi bir fiyat açıklaması yapmadı.

 

KAYNAK :

Bir önceki yazım olan Dünyanın En İnce Dizüstü Bilgisayarı HP’'den! başlıklı makalemde HP, HP Spectre ve ince hakkında bilgiler vermekteyim.

Etiketler: ,
Bu alana reklam verin
[ Benzer Yazılar ]
[ Ne Demişler ? ]

İçerik, yazı ara
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Twitter'da Takip Edin !
  • 4 Adımda Kolay İngilizce Öğrenme Yöntemleri https://t.co/WOQJCu2NLZ
  • Google Plus Profilim