Meizu MX6 3.2 Milyon Sipariş Aldı

tarafından
33
Meizu MX6 3.2 Milyon Sipariş Aldı
REKLAM ALANI

Meizu MX6 adı verilen telefon geçtiğimiz günlerde marka tarafından tanıtılmış ve 30 Temmuz itibariyle satışa çıkacağı belirtilmişti. Bu açıklamaların ardından yeni telefon modeline sahip olmak isteyen kişiler için ön sipariş dönemi başlatılmıştı. Ön sipariş dönemi başlatılmasının üzerinden 24 saat geçmesine karşın büyük bir ilginin gösterildiği telefon modelinin şimdiden 3.2 milyon sipariş aldığı açıklandı. Bugüne kadar oldukça yüksek bir başarı elde eden Meizu, Meizu MX6 Modeli ile birlikte daha satışa çıkmadan bu kadar ilgi görmesi satış dönemi ardından büyük satış rakamlarına ulaşılması beklentilerini de şimdiden oluşturdu.

Geçtiğimiz günlerde yapılan tanıtımlarda telefon modeli ile ilgili detaylı bilgiler de paylaşılırken bu bilgilerde telefonun tüm özellikleri açıklanmıştı. 30 Temmuz tarihi itibariyle resmi olarak satışa çıkacak telefon modelinin en önemli özellikleri ise şöyle;

5.5 inç ekran 1080 x 1920 çözünürlük

MediaTek Helio X20 SoC işlemci

4GB RAM

32 GB depolama alanı

12 MP arka kamera Sony IMX 386 sensörü

5 MP ön kamera

Honor8 Rekorunu Kırabilir!

Ön sipariş döneminde daha önce Honor 8 adı verilen model 5 milyon ön kayıt siparişi alınırken Meizu Yeni modeli ile bu rekoru kırmaya oldukça yakın.

 

Bir önceki yazım olan Note 7'nin Göz Taraması Çıktı! başlıklı makalemde Göz Taraması ve note hakkında bilgiler vermekteyim.

REKLAM ALANI