Microsoft Office 2010 orjinal yapma

tarafından
265
Microsoft Office 2010 orjinal yapma
REKLAM ALANI

Aşağıdaki linkten Microsoft Office 2010 Etkinleştirme programını indirin. İndirdiğiniz dosyanın içinden çıkan Microsoft office 2010 toolkit dosyasını çalıştırıp, EZ-Activator tuşuna tıklayın. Hepsi bu kadar.
Microsoft Office 2010

İşlemi yaptıktan sonra office programınız orjinal hale gelmiş olacaktır. İyi günlerde kullanın.

Programın içerisinde birçok özellik mevcut, lisanslama işlemlerini otomatik olarak yapabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki işlemleri uygulayın.

Otomatik lisanslama yapmak isteyenler için;
İlk Olarak Antivirüs programını devre dışı bırakın!(Nasıl yapıldığını bilmiyorsanız buradan öğrenebilirsiniz: Antivirüs Programını Devre Dışı Bırakma)
1- Programı aşağıdaki indirme linklerinden birisinden indirin.
2- İndirdiğiniz .Rar Dosyasını Masaüstüne atın ve üzerine gelip sağ tıklayarak “buraya çıkart” seçeneğini seçin.
3- Office 2010 Toolkit Adlı uygulamayı açın.
4- Main Bölümünden EZ-Activator butonuna basınız. Otomatikmen officeniz full sürüm olucaktır.
Elle lisans ile full yapmak isteyenler için;İlk Olarak Antivirüs programını devre dışı bırakın!(Nasıl yapıldığını bilmiyorsanız buradan öğrenebilirsiniz: Antivirüs Programını Devre Dışı Bırakma)
1- Yukarıdaki işlemleri adım 4-‘e kadar aynen uygulayın.
2- Program açıldıktan sonra üst kısımdan “Product Keys” kısmına gelin ve Product kısmını Microsoft Office 2010, Channel kısmını Volume, Edition Kısmını Officenizin Sürümünü(örneğin professional plus) seçin.
3- Bütün ayarlamaları yaptıktan sonra Sağ taraftan Check butonuna basınız ve alt taraftaki siyah menüde gelen yeşil yazılarda en üst kısımda Product Key: ‘den sonrası sizin lisans kodunuzdur.
4- Daha sonra aldığınız lisansı office’ye yapıştırın ve lisans işlemini tamamlayınız.

indir
(ALTERNATİF İNDİR)

Bir önceki yazım olan Windows 7 Orjinal yapma Kesin Çözümü 02.04.2017 başlıklı makalemde orjinal windows 7 ultimate yapma, orjinal wındows 7 yapma ve Remove WAT hakkında bilgiler vermekteyim.

REKLAM ALANI