26
Mayıs
2016
Yorum Yok
Bilgisayar
Bu alana reklam verin

Microsoft Windows 10 Bildiriminden Vazgeçmiyor!

Güncellemelere Eklendi

Elde edilen bilgilere göre her ne kadar bildirim sisteminden vazgeçildiği görülse de güncellemeler bölümünde Microsoft Windows 1O’u her zaman ön plana almış durumda. Özellikle otomatik bir şekilde güncelleme yapacak kişiler Windows 10’u da sistemlerine yüklenebilmesi ve otomatik bir şekilde Windows 10’a geçebilmesi bu yeni hamle ile birlikte mümkün oldu.

Kullanıcıların bundan sonraki süreç içerisinde Windows 10’a geçiş yapmak istememesi halinde güncellemelere dikkat etmesi gerekiyor. Konu ile ilgili elde edilen bilgilerde Microsoft’un yeni güncelleme ile birlikte güncelleme sisteminde yeniliğe gittiğive bu yenilik ile birlikte Windows 10 güncellemesini daha rahat bir şekilde alınabilmesi adına tüm güncellemelerde Microsoft tarafından Windows 10’un ön plana çıkarıldığı belirtildi.

Kullanıcıların Windows 10’a geçene kadar bu tür öneri ve bildirimlere maruz kalması bu açıdan devam edecek gibi duruyor.

Ücretsiz Geçiş İmkanı Sürüyor

Windows 7 ve Windows 8 kullanıcılarının ücretsiz bir şekilde şu an geçiş yapması mümkün olurken önümüzdeki aylardan itibaren bu geçiş ücretli bir şekilde gerçekleşecek. Bu bakımdan Microsoft Windows 10’a geçiş konusunda kullanıcılara daha yoğun bir şekilde ulaşarak hatırlatmalar yaparken internet üzerinden de yayınlanan bilgilerde kullanıcıların geçiş yapması gerektiği ifade ediliyor.

Bir önceki yazım olan Microsoft, Çevre Dostu Enerjiye Yöneliyor başlıklı makalemi de okumanızı öneririm.

Etiketler:
Bu alana reklam verin
[ Benzer Yazılar ]
[ Ne Demişler ? ]

İçerik, yazı ara
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Twitter'da Takip Edin !
  • 4 Adımda Kolay İngilizce Öğrenme Yöntemleri https://t.co/WOQJCu2NLZ
  • Google Plus Profilim