8
Ekim
2016
Yorum Yok
İnternet
Bu alana reklam verin

Netflix’te Hangi Türk Dizileri Yayınlanacak?

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen özel lansman ile birlikte Netflix resmen Türkiye piyasasına giriş yaparken, konuyla ilgili önemli bilgiler de gelmeye başladı. Özellikle Netflix Yönetim Kurulu Başkanı Reed Hastings, tarafından yapılan açıklamalarda Türkiye’deki yerli yapımlara övgü yapılırken, bu kapsamda Netflix’te Türkçe içeriklerin de daha fazla yer alacağının ilk sinyalleri verildi.

Hangi Diziler Alınacak?

Türkçe olarak da içerik hizmeti verecek olan ve aynı zamanda Türkçe dizilerin farklı dillerdeki altyazıları ile yabancı ülkelere de yayınlanmasında etkin bir rol oynayacak Netflix, bu kapsamda pek çok dizi ile şimdiden anlaşma sağlamış durumda. Konuyla ilgili elde edilen bilgilere göre Netflix’de yer alacak Türkçe diziler şöyle; Leyla ile Mecnun, Suskunlar, Karadayı, Ezel, Kurt Seyit ve Şura, Diriliş Ertuğrul, Flinta, Kaçak, Gönül, Kış Güneşi Yunus Emre, Kırgın Çiçekler, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Yeter, Kehribar, Eve Dönüş, Gönülçelen, Kertenkele, Huzur Sokağı, Aşk Yeniden, O Hayat Benim, Çifte Saadet, Sen Benimsin, Kocamın Ailesi, Kiraz Mevsimi, İnadına Aşk, Adı Mutluluk.

Belirtilen diziler şu an için anlaşma ile birlikte önümüzdeki günlerde Netflix’e aktarılacak. Fakat özellikle 2016-2017 sezonunda Türkiye’de başlayacak yeni dizilerin ve önemli yapımların da Netflix’te yer alması bekleniyor. Bu bakımdan bundan sonraki süreçte yapım yapım anlaşmaların yapılarak, Netflix Türkçe arşivinin genişletilmesi bekleniyor.

 

KAYNAK :

Bir önceki yazım olan Google Home Ekonomik Olacak! başlıklı makalemde Google Home hakkında bilgiler vermekteyim.

Etiketler:
Bu alana reklam verin
[ Benzer Yazılar ]
[ Ne Demişler ? ]

İçerik, yazı ara
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Twitter'da Takip Edin !
  • 4 Adımda Kolay İngilizce Öğrenme Yöntemleri https://t.co/WOQJCu2NLZ
  • Google Plus Profilim