22
Temmuz
2016
Yorum Yok
Android
Bu alana reklam verin

Note 7’nin Göz Taraması Çıktı!

Galaxy Note 7 adı verilen telefon modelinde en çok dikkat çeken özelliklerden bir tanesi göz tarama özelliği olacak. Kullanıcıların güvenlik konusunda seviyeyi en üste çıkartacağı göz tarama sayesinde kullanıcılar dışında telefonun açılması mümkün olmayacak. Bu bakımdan güvenliğe önem verecek kişileri ilgi göstermesi beklenen telefon modelinde en çok dikkat çeken ayrıntılardan bir tanesi göz tarama işleminin performansı ve sorunsuz bir şekilde çalışabilecek olması.

En Az 20 CM’den Okuyabilecek

Konu ile ilgili gelen son bilgilerde göz tarama işleminin sorunsuz bir şekilde çalışacağı açıklanırken göz tarama işlemlerinin en az 20 santimetreden yapılmasının gerektiği belirtildi. Daha yakın tutulduğunda göz tarama işleminin yapılmayacağı ve bu nedenle telefonun açılmayacağı da ifade edilirken göz tarama için ideal uzaklığı 25 ve 35 santim olduğu açıklandı. Aynı zamanda yeni özellik ile ilgili bir handikap da bulunuyor.

Gözlük Takanlar Dikkat!

Gözlük takan ya da lens kullanan kişilerin göz tarama özelliğinden yararlanabilmesi şu an için mümkün değil. Bu bakımdan bu durumdaki kişilerin göz tarama özelliğini kullanamayacağını bilmesi ve bu doğrultuda cihaza ilgi göstermesi gerekiyor. Cihazın yüksek özellikleri sayesinde göz tarama işlemlerini çok kısa süre içerisinde yapılabileceği ve bu bakımdan performans açısından herhangi bir sorun yaşanmayacağı ifade edilirken Galaxy Note 7 modeli şimdiden tek bir özelliği ile bile gündeme gelmeyi başarmış durumda.

Bir önceki yazım olan Galaxy Note 7'nin İris Tarama Özelliği Nasıl İşliyor? başlıklı makalemde Galaxy Note 7 hakkında bilgiler vermekteyim.

Etiketler: ,
Bu alana reklam verin
[ Benzer Yazılar ]
[ Ne Demişler ? ]

İçerik, yazı ara
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Twitter'da Takip Edin !
  • 4 Adımda Kolay İngilizce Öğrenme Yöntemleri https://t.co/WOQJCu2NLZ
  • Google Plus Profilim