22
Temmuz
2016
Yorum Yok
Genel
Bu alana reklam verin

Operatörlerden Ücretsiz Haberleşme Paketi

Türkiye’de yıllar önce yaşanan darbe olayları sonrasında geçtiğimiz akşam yeniden bir grup tarafından darbe girişiminde bulunuldu. Çeşitli binalara yapılan saldırılar ile birlikte Türkiye’nin önemli merkezleri ele geçirmeye çalışırken pek çok noktada kurulan üstünlük kısa süre içerisinde vatandaşlar ve emniyet güçleri tarafından geri alındı.

Turkcell ve Vodafone’dan Sosyal Sorumluluk!

Yaşanan bu durum sırasında ise önemli bir hizmet Turkcell ve Vodafone tarafından sunuldu. Müşterilerin iletişim ihtiyacını karşılaması ve herhangi bir sorun yaşanmaması adına Turkcell ve Vodafone tarafından yapılan açıklamalarda müşterilerine haberleşme paketi sunulduğu belirtildi.

15 Temmuz gecesinde yaşanan olaylarda kişiler hatlarına eklenen haberleşme paketleri sayesinde iletişim sorunu yaşaması hafta sonu boyunca geçerli olacak bu paket dahilinde Turkcell aboneleri 150 dakika 150 SMS ve 150 MB, Vodafone aboneleri ise 150 dakika ve 250 MB internet paketini ücretsiz bir şekilde hatlarını aldı.

Konuyla ilgili yapılan açıklamalarda sunulan bu hizmetin ücretsiz olduğu ve kişilerin herhangi bir ücret ödemeden bu imkândan yararlanabileceği ifade edildi.

Türk Telekom tarafından herhangi bir hamilenin yapılmaması özellikle sosyal medyada tepki çekerken Vodafone ve Turkcell tarafından yapılan bu işlemler büyük destek aldı.

Bir önceki yazım olan Sony Xperia E5 Türkiye'de Ne kadar? başlıklı makalemde Sony Xperia E5 hakkında bilgiler vermekteyim.

Etiketler:
Bu alana reklam verin
[ Benzer Yazılar ]
 • Mesnevi’den


  Yıllar önce, çok uzaklarda bir adam varmış. Bu adam çalışmak amacı ile çok uzaklara gitmiş ve yıllarca çalışmış. Sonunda memleke[...]
 • Google’da Oturumlar Farklı Açılacak!


  Dünya genelinde en çok kullanılan servislere sahip olan Google, Gmail ve Google+ gibi servislere erişim için yeni bir oturum açma sistemini[...]
 • Twitter ve İnsan Egosu


  Tanınmak, bilinmek, sözlerinizin ve hareketlerinizin imrenilmesi, alkışlanması insanoğlunun en eski alışkanlığıdır. Hiç tarih sürec[...]
 • Kamber Ateş Nasılsın?


  Aklı yapacağı görüşte, kulağı hoparlörden okunacak isimlerdendi… Hoparlörlerden beşinci kez isimler anons edildiği bir anda ken[...]
[ Ne Demişler ? ]

İçerik, yazı ara
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Twitter'da Takip Edin !
 • 4 Adımda Kolay İngilizce Öğrenme Yöntemleri https://t.co/WOQJCu2NLZ
 • Google Plus Profilim