24
Mart
2017
Yorum Yok
Tanıtımlar
Bu alana reklam verin

Otopark bariyeri

Sıfırdan bir işletme oluşturmak, var olan işletmenize otopark alanı yapmak veya yaşam alanlarınıza araçlarınızı güvenli bir şekilde park edebileceğiniz sistemler ister misiniz? AVAX markasını kendi bünyesi altında üreten ve Türkiye’nin yanı sıra Avrupa’da da satış sunan www.perkotek.com ailesi, sizlere uygun fiyatlardan bu ürünleri satın alma olanakları veriyor. Otopark bariyeri ürünleri ile fark yaratmak ve bu alana damgasını vuran ürünleri doğrudan sipariş etmek ister misiniz? Her alanda popüler hizmetleri tarafınıza ulaştıran web sitemiz, günümüz standartlarında yüksek kalitesi ile göz dolduran bu ürünleri satın alma şansları vermekten de geri kalmıyor. Aynı zamanda herhangi bir personele ihtiyaç duymadan, personel takip sistemleriyle bu ürünleri destekleyebilirsiniz;

 

  1. Kartlı geçiş sistemi
  2. Parmak izi okuma sistemi
  3. İris tanıma sistemi
  4. Yüz okuyucu sistemler
  5. Bilet al – ver sistemleri
  6. Uzaktan kumandalı sistemler

Kolay kurulabilen yapısıyla her alana uyum sağlıyor!

 

Kullanacağınız alanlar için 3 metre, 5 metre veya 6 metre olarak tasarlanabilen bu ürünler, tamamen sizlere kullanışlılığı sağlamaktadır. Perkotek ailesi olarak, bu alanda üstün performans almanıza yardımcı olan ürünleri tarafınıza ulaştırmayı ihmal etmemektedir. Siz de bu alanda kalitesiyle ön plana çıkan ve pek çok kişinin tercihi konumunda yer alan ürünleri sipariş etmek adına hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Lider konumuyla göz dolduran Perkotek, sizlere Bariyer sistemi ürünlerini tamamen bütçenize duyarlı bir şekilde sunmayı ihmal etmemektedir. Bu alanda hit kazanmış ve alanının lider ürünlerini tarafınıza ulaştıran Perkotek, her daim “müşteri memnuniyeti” esaslı çalışmaları ile Türkiye’nin neresinde olursanız olun, güvenli bir gönderim ağı yaratmaktadır.

 

Birinci sınıf malzemeler ile desteklenen bu bariyer ürünleri aynı zamanda flaşör desteklidir! Böylelikle araç veya insan altındayken kesinlikle aşağı inmez, araçları çok daha güvenli bir yapıda kontrol etmenize olanaklar tanınır. Bu alanın hit kazanmış olan ürünlerini doğrudan sipariş etmek ve güvenli bir ortam zemini yaratabilmek açısından hemen tercihinizi bizlerden yana kullanın. Otomatik bariyer ürünleriyle ön plana çıkmak ve her anlamda hit ürünleri satın almak ister misiniz? Hemen siz de bizimle iletişime geçebilir, bu alanda isim yapmış olan ürünleri sipariş etme farkına ulaşabilirsiniz. Günümüz standartlarında önem kazanmış olan Perkotek, bugüne kadar 60,000’den fazla ürünü müşterileriyle buluşturmuş ve öncü fırsatları da doğrudan ele alabilme olanakları sağlamıştır. Her anlamda lider olan firmamızı tercih ederek siz de hit kazanmış olan ürünleri görüntüleme ve sipariş etme olanaklarına ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazım olan Pendik Beko Beyaz Eşya Tamir ve Bakım Servisi başlıklı makalemi de okumanızı öneririm.

Bu alana reklam verin
[ Benzer Yazılar ]
[ Ne Demişler ? ]

İçerik, yazı ara
Watch Dogs indir
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Twitter'da Takip Edin !
  • 4 Adımda Kolay İngilizce Öğrenme Yöntemleri https://t.co/WOQJCu2NLZ
  • Google Plus Profilim