15
Ekim
2014
Yorum Yok
Teknoloji
Bu alana reklam verin

Oyunların Gözdesi Dövüş Oyunları

İnternet geliştikçe artık eğlence ve oyun internete doğru kaymaya başladı. Bu da gençlerin ve çocukların okul sonrasında dışarıda oynadıkları oyunların azaltırken , internet oyunlarını çoğalttı. Oyun sektöründe birçok gelişme yaşanırken en çok dikkat çeken ise kategorisel olarak daha aksiyonlu oyunlara yönelinmesi oldu. Bu ise birkaç kategorinin nabzını iyice arttırdı. Oyun firmalarının üzerinde durduğu kategolerin başını “dövüş oyunları” çekti. Aslında dövüş oyunlarının içindeki şiddet değil, aksiyon ve heyecan daha çok oyunseverlerin beğenisini kazanmıştı.

İnternette dolaşırken dövüş oyunlarına baktığımızda oyun sıralamalarının 3d olan dövüş oyunları, iki kişi ile oynanan dövüş oyunları ve daha sonrada ilerlemeli dövüş oyunları olarak devam ettiğini görebiliyoruz. Yıllarca beğenilenerek oynanan oyun konsollarının bir numaralı oyunu, street fighter( sokak dövüşü) ve Motral Kombat ise zamana mührünü vurmuş dövüş oyunları olarak tarihe geçti. Ancak bitmedi ve yeni versiyonları ile oyuncuları heyecanlandırmaya devam ediyor. Şimdilerde ise bu oyunların 3d özellikli olanlarının daha çok tercih edildiğini söyleyebiliriz.

Ninja kaplumbağalar ise çizgi filmi, sinema ve oyunları ile ilk sıralarda yerini alan dövüş oyunlarına hızlı bir giriş yaparak hayran kitlesini arttırdı. Bu ise bize dövüş oyunlarında oldukça fazla bir çalışma ve yeni oyun üretimlerinin olduğunu gösteriyor. Sizlerde bu oyunlara bakarak tercihlerinizi belirleyebilirsiniz. Ninka kaplumbağaların dövüşünden bir sahneyi aşağıda paylaşıyoruz.

6149ninja-kaplumbagalar3-300x200

dovusoyunu.com

Ne kadar da etkileyici öyle değil mi? İnsanın hemen bir oyun oynamak geliyor içinden. Şimdi hemen internetinizi açın ve dövüş oyunu oynayarak heyecan ve aksiyona giriş yapın. Görüşmek üzere..

Bir önceki yazım olan iPhone 6 Fiyatı, Özellikleri ve Çıkış Tarihi başlıklı makalemde iphone 6 çıkış tarihi, iPhone 6 Eylül 2014 ve iPhone 6 Fiyatı hakkında bilgiler vermekteyim.

Bu alana reklam verin
[ Benzer Yazılar ]
[ Ne Demişler ? ]

İçerik, yazı ara
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Twitter'da Takip Edin !
  • 4 Adımda Kolay İngilizce Öğrenme Yöntemleri https://t.co/WOQJCu2NLZ
  • Google Plus Profilim