30
Mart
2016
Yorum Yok
Tanıtımlar
Bu alana reklam verin

Özel Fakir Süpürge Servisi Parça Garantili Hizmetine Devam Ediyor!

Özel Fakir Süpürge Servisi Parça Garantili Hizmetine Devam Ediyor!

Özel Fakir servis merkezinin sizlere sunduğu en büyük avantajlardan biri parça desteği ve garanti hizmetidir. Yedek parça değişimi yapılmış ise ürünleriniz 1 yıl boyunca firmanın koruması altına alınır ve meydana gelebilecek farklı sorunlarda gerekli destek sunulur.

Ürün parça desteği de diğer firmalarda olduğu gibi günlerce beklemenize gerek duymadan sizlere sunulacak destektir. Ürünlerinizin ihtiyacı olan orijinal parçalar kısa sürede temin edilerek ürününüze takılır.

7/24 Online Çağrı Merkezi:
Servis merkezlerinin en büyük sıkıntılarından bir tanesi de müşterilerine gerekli teknik destek hizmetini sunamıyor olmalarıdır ancak Özel Fakir Süpürge Servisi merkezi bu soruna en iyi şekilde çözüm bulmuş durumda ve online çağrı merkezi ekibi ile haftanın her günü sorularınıza gerekli cevabı veriyor ve arıza bildirimlerinizi en iyi şekilde kayıt altında tutuyor. Yetkili isimlere çağrı merkezimizden ulaşabilir ve servis taleplerinizi iletebilirsiniz.

Alanında Uzman Profesyonel Teknik Ekip:
Sektörün en iyilerinden oluşan bir ekiple hizmet veren firma sorunlarınıza en kısa sürede çözüm üretebilmek ve sizlere daha sağlıklı hizmet verebilmek adına kadrosunu da her geçen gün güçlendiriyor ve takviyeler ile birlikte sektörün en iyi ekibini oluşturmaya devam ediyor. Pratik çözümler ve fark yaratan işlemler için sizler de bu ekipten yardım alabilirsiniz.

Bir önceki yazım olan Çiçek Sepetleri İle Sevdiklerinizi Şımartın başlıklı makalemi de okumanızı öneririm.

Bu alana reklam verin
[ Benzer Yazılar ]
[ Ne Demişler ? ]

İçerik, yazı ara
Watch Dogs indir
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Twitter'da Takip Edin !
  • 4 Adımda Kolay İngilizce Öğrenme Yöntemleri https://t.co/WOQJCu2NLZ
  • Google Plus Profilim