27
Temmuz
2016
Yorum Yok
Android
Bu alana reklam verin

Prisma Uygulaması Android’e Geliyor!

Geçtiğimiz günlerde sadece iOS işletim sistemlerinde kullanılabilir bir şekilde piyasaya sunulan ve kısa süre içerisinde milyonlarca kullanıcı tarafından tercih edilerek büyük bir popülerlik kazanan Prisma uygulaması Android için de geliştirilecek. Uygulamaya ilginin oldukça fazla olması bu yönde bir geliştirmenin zorunlu olarak yapılmasını da mümkün kılarken kısa süre içerisinde uygulamanın Android cihazlarda da kullanılabileceğini ifade edildi.

Android Kullanıcıları Bekliyordu

Bir fotoğraf editörü olarak tasarlanan Prisma farklı filtreleri ve efektleri ile telefonlardaki fotoğrafların çok daha farklı bir şekilde dönüştürülmesine sağladı. Özellikle tablo benzeri yapılan işlemler sayesinde kişilere fotoğraflarını çok daha farklı ve özel kılması mümkün olurken programın bu konularda başarılı olması daha fazla kişi tarafından da uygulamaları kullanılmasını sağladı.

Şu anda hala sadece iOS işletim sistemleri için kullanılan uygulamanın Android için geliştirmelerin süreceği ve önümüzdeki günlerde işlemlerin tamamlanmasıyla birlikte programın resmen Google Play’de yer alacağı ifade edildi

Uygulamanın Android işletim sistemi için de geliştirilecek olması daha fazla kişinin uygulamayı kullanmasını sağlayacak. Bu bakımdan oldukça büyük bir öneme sahip olacak uygulama önümüzdeki dönemlerde çok daha popüler bir hale gelebilir. Bugüne kadar sadece iOS ile8 milyon indirme rakamına ulaşmayı başaran Prisma’nın Temmuz sonu itibariyle Android sisteminde yer alacağı ve Android’de de daha fazla kişi tarafından kullanılacağı tahmin ediliyor.

Bir önceki yazım olan General Mobile 4G Fiyatı Düşürüldü! başlıklı makalemde General Mobile 4G hakkında bilgiler vermekteyim.

Etiketler:
Bu alana reklam verin
[ Benzer Yazılar ]
[ Ne Demişler ? ]

İçerik, yazı ara
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Twitter'da Takip Edin !
  • 4 Adımda Kolay İngilizce Öğrenme Yöntemleri https://t.co/WOQJCu2NLZ
  • Google Plus Profilim