16
Nisan
2015
Yorum Yok
Wordpress
Bu alana reklam verin

Profesyonel WordPress Temaları

Merhaba arkadaşlar, bugünkü yazımda sizlere internette gezinirken rastladığım ve ilgimi çeken bir sistemden bahsedeceğim. Bu sistem hem para kazanmanızı sağlayacak hemde çok güzel web siteleri kurmanıza yardımcı olacak.

İnternet sitesi kurmak isteyen bir çok kişi neyi nasıl yapacağına, siteyi nasıl kuracağını bilmediği için genellikle biraz uğraştıktan sonra hevesleri kırılmaktadır. Bunun en büyük sebebi ise doğru düzgün script veya temaların olmayışıdır. Hatta eli yüzü düzgün bir tema bulsanız dahi bu sefer de yazdığınız yazıların google tarafından indexlenmemesi ve  hiç kimseye ulaşmamasıdır. İşte bu duruma çözüm olarak kurulan Themerace sitesi sizlere profesyonel olarak hazırlanmış ve seo uyumlu, sitenizin kısa sürede google da üst sıralara çıkmasını sağlayacak wordpress temaları sunmaktadır. İster kendiniz için kişisel site kurun, isterseniz de bir şirket için site kurun hiç fark etmez. Çünkü themerace 7den 70e tüm sektöre hitap etmekte olup, Kurumsal ve Sektörel 750+ tema barındırmaktadır.

İnternet tasarımıyla ilgili hiç bir şey bilmeseniz dahi Themerace adlı internet sitesi, kullanıcılarına çok kısa bir sürede web sitesi kurup, kurulan bu sitelere sektörüne uygun temaları entegre edip size teslim etmektedir.

Bu işlemleri yaparken tonlarca para dökmüyorsunuz. Bugün bir web sitesi yaptırmak isterseniz en düşük 800 liradan aşağı yapılmamaktadır. Üstelik 800 lira olan tasarımlar hiç bir özellik ve görsellik katmamaktadır. Ama themerace adlı firma, sizlere bu işi çok daha uyguna yapma imkanı sağlıyor.

Mesela siteyi gezinirken gözüme çarpan bir WordPress Hastane-Sağlık teması vardı.  Canlı demosunu incelediğinizde ne kadar profesyonelce hazırlandığını kendiniz fark edeceksiniz.

Üstelik ücretsiz olarak vermiş oldukları temalar da var. Mesela Zarif Lite WordPress Teması ücretsiz olmasına rağmen çok görsel ve kullanışlı bir tasarıma sahip.

Bu günlük bu kadar, bir sonraki yazımda görüşmek dileğiyle.

Bir önceki yazım olan Büyük Boyutlu Veritabanı Yükleme başlıklı makalemde bigdump anlatımı, bigdump indir ve bigdump veritabanı yükleme hakkında bilgiler vermekteyim.

Bu alana reklam verin
[ Benzer Yazılar ]
 • Google Rich Snippets,sayesinde Google aramalarında yazar resmi göstermeniz mümkündür. Bu işlemi için gereken yalnızca bir Google Plus hesabı.Sonrasında arama sonuçlarında yazar resmini göstererek sitenizin diğer sitelere göre daha çok dikkat çekmesini sağlayabilirsiniz.

  Google Aramalarda Yazar Resmi Gösterme


  Google Rich Snippets sayesinde Google aramalarında yazar resmi göstermeniz mümkündür. Bu işlem için gereken yalnızca bir Google Plus hesa[...]
 • Yazı İçi Seo Teknikleri


  Çoktandır boş bıraktığım blogumda bugün yeni bir yazı ile yine karşınızdayım. Yararlı olacağını düşündüğüm bu yazımda yaz[...]
 • WordPress Yorumları Yeniden Eskiye Doğru Sıralama


  “WordPress’te zaten yorumları yeniden eskiye doğru sıralama özelliği var.” dediğinizi duyar gibiyim. Ancak, özellikle yorumlarınız[...]
 • Profesyonel WordPress Temaları


  Merhaba arkadaşlar, bugünkü yazımda sizlere internette gezinirken rastladığım ve ilgimi çeken bir sistemden bahsedeceğim. Bu sistem hem [...]
[ Ne Demişler ? ]

İçerik, yazı ara
denizli avukat
Watch Dogs indir
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Twitter'da Takip Edin !
 • Google Plus Profilim