23
Aralık
2015
Yorum Yok
Tanıtımlar
Bu alana reklam verin

Regal Marka Tüm Beyaz Eşyalarınız Özel Regal Servise Emanet!

Özel Regal Servis İstanbul evinizin ya da iş yerinizin her türden teknolojik sorunlarınının çözümleri için 7 gün 24 saat size sadece bir tık kadar uzaklıkta. Kurulum, arıza veya eksiklik gibi sorunlar 1 yıl parça ve işçililik garantisiyle siz değerli müşterimizin hizmetinde. Size sadece bir tıklayıp özel servis elemanlarımız için kapıyı açmak kalıyor.

Televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı ve diğer tüm beyaz eşya ile ilgili konularda yardımcı olmayı hedefliyoruz. Ailece oturulan bir ortamda eğlence kaynağı olan televizyon, temizlik anlamında çamarşır ve bulaşık makineleri, yaz kış gıda güvenilirlik ve tazeliğini sağlayan buzdolabı ve daha niceleri… En ufak sorunlarında hayatımızın akışını aksatacak sonuçlar doğurabilirler. VE kimse böyle bir sonuç doğmasını istemez. Bunun için sadece www.regal-servis.net adresini tıklayıp servis talebi bölümümüzden adınızı soyadınızı mail adresinizi ve tabiki evinzin ya da iş yerinizin adresini yazmanız yeterli.

İstanbul Regal Servis marka tescilli olup ilgili firmaya aittir. Yetkili servis değil özel servis olarak hizmet vermekteyiz. Ve bunu günümüzün teknolojik ve gelişmişlik koşullarıyla yapıyoruz yani internet ile. Günün herhangi bir saatinde bir tıkla servis kapınızda. Güven ve garanti öncelikli vizyonlarımız arasında.

Profesyonel teknikerlerimiz, full donanımlı araçlarımız ve bir yıl parça ve işçilik garantimizle güveni size vadediyoruz. Daha fazla bilgi için; www.regal-servis.net

Bir önceki yazım olan Çiçek Sepetleri İle Sevdiklerinizi Şımartın başlıklı makalemi de okumanızı öneririm.

Bu alana reklam verin
[ Benzer Yazılar ]
[ Ne Demişler ? ]

İçerik, yazı ara
Watch Dogs indir
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Twitter'da Takip Edin !
  • 4 Adımda Kolay İngilizce Öğrenme Yöntemleri https://t.co/WOQJCu2NLZ
  • Google Plus Profilim