25
Nisan
2015
Yorum Yok
Teknoloji
Bu alana reklam verin

Samsung, Galaxy S6 ve S6 Edge yeni videolarını yayınlandı

Samsung amiral gemisi akıllı telefonlar Galaxy S6 ve S6 Edge için iki yeni tanıtım videosu yayınladı. Şirket telefonların tasarımlarına çok önem veriyor. Metal ve cam malzemeden oluşan akıllı telefonlardan Galaxy S6 Edge’in iki kenarı da kavisli ekrandan oluşuyor. Bu videoda ayrıca favori kişilere hızlı erişimin nasıl yapıldığı da gösteriliyor.

İkinci videoda Galaxy S6 ve S6 Ede’in performanslarından söz ediliyor. Birbirine benzerliğiyle dikkat çeken galaxy s6 ve s6 Edge,  14nm üretim sürecine sahip 64-bit sekiz çekirdekli Exynos 7420 işlemcisi kullanılıyor. Quad HD çözünürlüklü Super AMOLED ekran, 3GB LPDDR4 RAM ve yeni bellek teknolojisi UFS 2.0 Galaxy S6 ve S6 Edge’in öne çıkan özellikleri arasında yer alıyor. Tek farklılığı bu olsa gerek.

Her iki telefon halihazırda dünyanın birçok noktasında satışa sunulmuş durumda. Galaxy S6 ülkemize 2.500 lira, Galaxy S6 Edge ise 3.000 lira fiyatla giriş yaptı.

Bir önceki yazım olan Tamamı Elmas Olan Gezegen: 55 Cancri e başlıklı makalemde elmas gezegen, elmas gezegen wiki ve nonilyon hakkında bilgiler vermekteyim.

Bu alana reklam verin
[ Benzer Yazılar ]
[ Ne Demişler ? ]

İçerik, yazı ara
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Twitter'da Takip Edin !
  • 4 Adımda Kolay İngilizce Öğrenme Yöntemleri https://t.co/WOQJCu2NLZ
  • Google Plus Profilim