30
Mart
2016
1 Yorum
Teknoloji
Bu alana reklam verin

Samsung Galaxy S7 Active Hakkında Bilgiler

Samsung, yanlışlıkla da olsa Galaxy S7 Active modelinin varlığını doğruladı.

Samsung, geçen ay MWC 2016 kapsamında düzenlediği Unpacked etkinliğinde Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modellerini tanıtmıştı. Güney Koreli şirket, her iki akıllı telefonda da IP68 sertifikasıyla birlikte toza ve sıvıya karşı “dayanıklılık” vadediyor. Dayanıklılık diyoruz, çünkü Samsung’un su geçirmezliğe dair herhangi bir iddiası yok.

Birkaç haftadır, Galaxy S7’ye göre yapısal olarak daha güçlü ve dayanıklı bir telefonun tanıtılacağı söyleniyordu. Son olarak Samsung, istemeden de olsa Galaxy S7 Active modelini doğrulamış oldu. Google Play’de desteklenen cihaz listesinde ismi geçen yeni modelin, Galaxy S7’den çok daha dayanıklı olacağı, askeri standartlarda sıvı ve toz koruması olacağı belirtiliyor.

 

Ayrıca Active modeli darbeye de dayanıklı olacak. MIL-STD-810G standartlarını destekleyecek olan Galaxy S7 Active’in, Galaxy S7’den daha büyük bataryayla geleceği tahmin ediliyor. Sağlam kasası sebebiyle Galaxy S7 Active’in çok daha acımasız testlere maruz kalacağına şüphe yok.

 

Bir önceki yazım olan Facebook Yanlış Güvenlik Kontrolü Yaptı! başlıklı makalemde 4k, Android ve bildirim hakkında bilgiler vermekteyim.

Bu alana reklam verin
[ Benzer Yazılar ]
[ Ne Demişler ? ]

 • 911aile
  Mar 31, 2016 / Saat: 10:28

  telefon ile ilgili bilgiler için teşekkürer

 • İçerik, yazı ara
  Sponsor
  Sponsor
  Sponsor
  Sponsor
  Sponsor
  Sponsor
  Sponsor
  Sponsor
  Twitter'da Takip Edin !
 • 4 Adımda Kolay İngilizce Öğrenme Yöntemleri https://t.co/WOQJCu2NLZ
 • Google Plus Profilim