3
Ağustos
2016
Yorum Yok
Bilgisayar
Bu alana reklam verin

Samsung Notebook 7 Spin Geliyor!

Hem tablet hem de dizüstü bilgisayar olarak kullanılan ve bu açıdan oldukça pratik bir kullanıma sahip olan cihazlar kullanıcılar tarafından daha çok tercih edilirken, pek çok marka da bu yönde üretimlerini sürdürmeye başladı.

Konu ile ilgili son model Samsung tarafından tanıtılırken yeni cihazın Notebook 7 Spin adını aldığı görüldü. Özellikle akıllı telefon sektöründe büyük ilgi gören ve çok iyi modellerle piyasaya giriş yapan Samsung, benzer bir etkiyi bilgisayar alanında da yapmaya çalışıyor.

Samsung’tan 2’si 1 Arada

İkisi bir arada olarak adlandırılan yeni modeli ile piyasaya giren Samsung, 2 farklı versiyon tanıtımını gerçekleştirirken 13.33 ve 15 inçlik iki farklı ekran seçeneğiyle kullanıcıların karşısına çıkıyor. İki modelde de Full HD çözünürlük desteklenirken dokunmatik ekranlar, keskin görüntü ve canlı renkleriyle oldukça iyi bir grafik kalitesine sahip modeller ilgi görüyor.

360 derece dönebilen ekranı ile birlikte kullanım açısından çok kolaylık sağlayan cihazlarda aynı zamanda Intel Core i5 ve i7 işlemciler tercih edilmiş durumda. DDR4 belleklerin kullanıldığı cihazlarda aynı zamanda 1 Terabayt’a kadar HDD seçeneği de mevcut. Kişilerin yüksek performans alabileceği ve kolay bir şekilde işlemlerini gerçekleştirebileceği cihazlar için yapılan açıklamalarda 13 inçlik versiyonun 799 dolar, 15 inçlik versiyonun ise 999 dolar üzerinden satışa çıkarılacağı belirtildi.

Bir önceki yazım olan Xiaomi Mi Notebook İlk Kez Göründü başlıklı makalemde Xiaomi Mi Notebook hakkında bilgiler vermekteyim.

Bu alana reklam verin
[ Benzer Yazılar ]
[ Ne Demişler ? ]

İçerik, yazı ara
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Twitter'da Takip Edin !
  • 4 Adımda Kolay İngilizce Öğrenme Yöntemleri https://t.co/WOQJCu2NLZ
  • Google Plus Profilim