4
Ekim
2016
Yorum Yok
İnternet
Bu alana reklam verin

Son Günlerin Kaçırılmaması Gereken Teknoloji Haberleri!

En önemli teknoloji haberleri için sizler için özel derlemeler yaparken, son günlerde yaşanan yoğun gündemde gözünüzden kaçabilecek önemli haberleri de sizler için bir araya getirdik. İşte teknoloji dünyasının en çok konuştuğu son gelişmeler.

iPhone 7 Patladı!

Son günlerde en çok tartışmaya yol açan ve Apple’ı savunanlar olduğu gibi suçlayanların da olduğu patlama olayı hala sırrını koruyor. Apple tarafından herhangi bir açıklama yapılmaması, olayın gizemini daha da arttırıyor. Haberin devamı için tıklayınız.

AppStore’de Reklam Dönemi

Uzun süreden beri reklamların yer almaması ile gündemde yer alan AppStore artık reklam almaya başlayacak. Haberin devamı için tıklayınız. Haberin devamı için tıklayınız.

Google’ın Sürücüsüzü Fena Dağıldı

Google tarafından test sürüşleri yapılan sürücüsüz araç kazaya karıştı. Kırmızı ışık ihlali yapan bir aracın çarptığı sürücüsüz otomobilde hasar oldukça fazla. Haberin devamı için tıklayınız.

Snapchat’ten Yeni Gözlük

Snapchat, yaptığı son tanıtım ile birlikte yeni bir gözlüğü piyasaya sundu. Yeni gözlük, yüksek özellikleri ve farklı tasarımı ile dikkat çekti. Haberin devamı için tıklayınız.

Trezor Göz Doldurdu

Renault tarafından Paris Otomobil Fuarı’nda tanıtımı yapılan Trezor göz doldurdu. Araç geleceğin otomobili olarak görülürken, yeni model fuarın da gözdesi oldu. Haberin devamı için tıklayınız.

 

KAYNAK :

Bir önceki yazım olan Facebook Kullanıcıları Tehdit Altında! başlıklı makalemde facebook hakkında bilgiler vermekteyim.

Etiketler:
Bu alana reklam verin
[ Benzer Yazılar ]
[ Ne Demişler ? ]

İçerik, yazı ara
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Twitter'da Takip Edin !
  • 4 Adımda Kolay İngilizce Öğrenme Yöntemleri https://t.co/WOQJCu2NLZ
  • Google Plus Profilim