21
Nisan
2014
Yorum Yok
Teknoloji
Bu alana reklam verin

Telefon Şarj Eden Saat

Akıllı saatler hızla yaygınlaşırken, bileğinizde taşıyabileceğiniz alternatif teknolojiler de gün yüzüne çıkıyor. Tıpkı Kickstarter’da yerini alan Carbon gibi.

EnergyBionics tarafından Kickstarter‘da topluluk finansmanına açılanCarbon adlı yeni proje, akıllı telefonunuzu şarj etme özelliğine sahip bir kol saati sunuyor. Herhangi bir akıllı saat özelliği barındırmayan bu saat, 3 saate kadar ekstra görüşme veya web üzerinde gezinti olanağı tanıyor.

Güneş enerjisinin yanı sıra USB üzerinden de kendi enerjisini yenileyen Carbon saat iOS, Android, Windows Phone ve BlackBerry platformundaki akıllı telefonlarla uyumlu çalışıyor. Kickstarter sayfasında henüz 39 günlük finansman süresi olmasına karşın, ilk hedef olan 15 bin dolarlık fonu çoktan aşmış durumda olan Carbon, 40 binlik ikinci hedefe ulaşması halinde toz ve su geçirmezlik özelliğiyle sunulacak.

Carbon saatler beyaz, mavi/beyaz ve turuncu/beyaz renk seçenekleriyle 95 dolar, 115 dolar ve 125 dolarlık destek karşılığında satılıyor. Cihazın teslimatının ise Eylül 2014‘te yapılması bekleniyor.

Kaynak: Shiftdelete

Bu alana reklam verin
[ Benzer Yazılar ]
[ Ne Demişler ? ]

İçerik, yazı ara
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Twitter'da Takip Edin !
  • 4 Adımda Kolay İngilizce Öğrenme Yöntemleri https://t.co/WOQJCu2NLZ
  • Google Plus Profilim