6
Ekim
2016
Yorum Yok
İnternet
Bu alana reklam verin

Türk Telekom’dan Yeni Hizmet: Selfy

Türk Telekom tarafından yapılan son açıklamalarda şirket halinde oluşturulan yeni bir hizmet görücüye çıkarıldı. Televizyon reklamlarında da sık sık görmeye başladığımız bu Türk Telekom Selfy reklamları, gençlerin ilgisini çekmeye başlamış durumda.

25 Yaş Altı Dahil Edilecek

Türk Telekom’un yeni servisine 25 yaş ve altındaki gençlerin katılabileceği açılanırken, farklı operatörlerden hizmet alan kişilerin de bu hizmetten yararlanabileceği açıklandı. Bu bakımdan sinema, müzik gibi özel fırsatların sunulacağı Türk Telekom Selfy sayesinde çok cazip fırsatlara ulaşmak mümkün olacak.

Alışverişler, İndirimler Sunulacak

Türk Telekom Selfy ile birlikte üyelere özel indirimlerin ve kampanyaların sunulacağı öğrenilirken, aynı zamanda telefonda yazan operatör servisi ismi de değiştirilebiliyor. Bunun için maksimum 15 karakterde yeni bir ismin belirlenmesi yeterli oluyor.

Özel Hesap Açılacak

Selfy üyelerine özel bir hesabın açılacağı ve bu hesapta istenilen değişikliklerin yapılabileceği açıklanırken, tüm bu özelikleri ile birlikte Türkiye’de Türk Telekom Selfy ile birlikte gençlere yönelik özel bir dönem de başlatılmış olacak. Şu an için yeni tanınmaya başlanan bu servis için önümüzdeki günlerde kullanıcı sayısının daha da artması bekleniyor.

Bu bakımdan önümüzdeki dönemlerde açıklanacak rakamlar ile birlikte Türkiye’deki gençlerin bu servise ne kadar ilgi göstereceği de görülebilecek.

 

KAYNAK :

Bir önceki yazım olan Youtube Mp3 İndirme Sitesine Dev Tazminat! başlıklı makalemde Youtube Mp3 hakkında bilgiler vermekteyim.

Bu alana reklam verin
[ Benzer Yazılar ]
[ Ne Demişler ? ]

İçerik, yazı ara
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Twitter'da Takip Edin !
  • 4 Adımda Kolay İngilizce Öğrenme Yöntemleri https://t.co/WOQJCu2NLZ
  • Google Plus Profilim