28
Mart
2017
Yorum Yok
Tanıtımlar
Bu alana reklam verin

Turnike sistemleri

İşletmenizde kitlelerin daha sıralı hareket edebilmesi veya personel takip cihazlarını kolaylıkla monte edebileceğiniz ürünler satın almak ister misiniz? Bu alanın hit kazanmış olan ürünlerini doğrudan ele almak ve her anlamda kaliteli ürün çeşitlerini bir tıkla tarafınıza sunan www.perkotek.com ailesi, tamamen kapsamlı ürün çeşitlerini doğrudan aktarıyor. AVAX adı altında kendi bünyesinde üreten ve bu alanda ise popülerlik kazanmış Turnike sistemleri ürünlerini uygun fiyatlarla sağlayan firmamız, 60,000’den fazla ürünü müşterileri ile buluşturdu! Sizler de bu alanda isim yapan ürünleri doğrudan sipariş etmek adına hemen bizimle iletişime geçin. Turnike ürünlerinin bariz avantajları ise;

 

  • Personel takip cihazını monte etme konusunda en kaliteli sistem türüdür.
  • Dış mevsim koşullarından kesinlikle etkilenmemektedir.
  • Paslanmaz yapısı ve birinci sınıf malzeme ile üretilmiştir.
  • Alanında serbest geçiş turnikesi, VIP Geçiş turnikesi, tripod turnikeler, engelli geçiş turnikesi, akordeon turnikeler, stadyum turnikeleri gibi alternatifler barındırmaktadır.
  • İşletmede kitlelerin sıralı hareket edebilmelerini sağlar.

Turnike sistemlerine en çok yakışan ürün: Parmak izi!

 

Turnike sistemlerine doğrudan bağlanabilen ve bu sayede üstün bir performans almanıza yardımcı olan personel takip cihazlarını denemek ister misiniz? Bu alanda hit kazanmış ve pek çok kişi tarafından beğenilen ürünleri doğrudan sunuyor, sizlere kapsamlı bir hizmet ağını doğrudan ele alma olanakları veriyoruz. Parmak izi ürünlerini doğrudan ele almak ve bu kapsamda ise donanımlı bir ürünü değerlendirmek söz konusudur. 5000’e kadar personeli takip etmenize olanak sağlayan bu ürünler, aynı zamanda ise herhangi bir veri kaybı yaşanmaması adına da donanımlı bir kullanım alanını sizlere aktarmaktan geri kalmıyor.

 

Perkotek ailesi, %100’e kadar yerli sermaye ürünlerin yanı sıra Türkiye distribütörlüğünü de üstlendiği markaları tarafınıza iletmektedir. Bu kapsamda ise isim yapmış ve kitleler tarafından sevilen ürünleri doğrudan ele almak ve denetlemek adına hemen bizi tercih etmekten geri kalmayın. Her geçen gün daha fazla kişi tarafından satın alınan bu ürünler, aynı zamanda üye takibi ve oda şifreleme gibi olanakları da doğrudan sunabiliyor. Çözüme dayalı kullanım alanları yaratmak ve eşsiz ürünleri direkt olarak ele almak bakımından sizlere Parmak izi okuma sistemi sunumlarını yapmayı ihmal etmemekteyiz. Pek çok kişinin ortak tercihi olarak görülen bu ürünler, tamamen donanımlı bir ortam yaratabilmeniz ve personel takibini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilmenize aracı oluyor. Aynı zamanda her saniye yedeklemeler yapabilen bu ürün, sorunsuzca bir kullanım ağını doğrudan ele alabilmenizi de desteklemektedir. Bir tıkla bizi tercih edin ve bu kapsamda hit kazanmış olan ürünleri siz de satın alma farklılığına ulaşın.

Bir önceki yazım olan Otopark bariyeri başlıklı makalemi de okumanızı öneririm.

Bu alana reklam verin
[ Benzer Yazılar ]
[ Ne Demişler ? ]

İçerik, yazı ara
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Twitter'da Takip Edin !
  • 4 Adımda Kolay İngilizce Öğrenme Yöntemleri https://t.co/WOQJCu2NLZ
  • Google Plus Profilim