Ücretsiz Backlink Veren Siteler

tarafından
64
Ücretsiz Backlink Veren Siteler
REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar,

Bu başlık altında güncel olarak Ücretsiz Backlink veren Siteler’in listesini yayınlayacağım. Liste sürekli güncel tutulacaktır.

Öncelikle şunu öğrenelim;

Backlink Nedir?

Backlink’in Türkçe anlamı Geri Link demektir. Bizim anlayacağınız dilde Backlink, bir sitenin bizim sitenize referans olmasıdır. Örnek verecek olursak, blogumun sidebar kısmının en altında verdiğim “HD Film izle” linkini göreceksiniz.

Peki bu Backlink Ne İşe Yarar?

Backlink, herhangi bir sitenin anasayfasında veya footer(en altta)’ın da sitemizin bulunması halinde sitemize link veren sitenin Pagerank değerine göre Google sitemize 10 üzerinden bir puan belirler. Ve bu sayede arama motorlarında hedef kelimede yani anahtar kelimenizde üst sıralara çıkmamızı sağlar.

Hangi Sitelerden Backlink Almalıyım?

Backlink’te önemli kural; Backlink alacağımız sitenin PR(Pagerank) değerinin yüksek olmasıdır. Yani pagerank değeri sıfır olan bir siteden backlink almanız sizin için bir fayda sağlamayacaktır. Aksine arama motorlarında düşüş yaşayabilirsiniz. Bu nedenle backlink alacaksanız mutlaka pagerank değeri yüksek sitelerden alın.

Ücretsiz Backlink Veren Siteler;

İşte bu kadar. Eğer sizlerinde eklemek istediği backlink sitesi varsa yorum kısmına yazarsanız, buradaki listeye ekleyebilirim.

Bir önceki yazım olan Google Aramalarda Yazar Resmi Gösterme başlıklı makalemde Google Aramalarda Yazar Resmi Gösterme, google aramasına yazar resmi ve google aramasına yazar resmi ekleme hakkında bilgiler vermekteyim.

REKLAM ALANI