23
Temmuz
2016
Yorum Yok
Genel
Bu alana reklam verin

WhatsApp’a Yeni Özelikler: Font ve Geri Arama!

WhatsApp adı verilen uygulama için geliştirilen yeni özellikler son güncelleme ile birlikte sunuldu. Sunulan yeni özelliklerde WhatsApp yazışmalarında yeni fontun kullanılabileceği ve aynı zamanda geri arama özelliğinin de kullanılabileceği ifade edildi.

Güncelleme Sunuldu

2.16.189 kod adına sahip yeni WhatsApp sürümü pek çok iyileştirme ve performans güncelleştirmelerini de içerirken yeni güncelleme tüm kullanıcıların kullanımına sunuldu.

Neler Yeni?

Güncelleme ile yapılan açıklamalarda WhatsApp üzerinden yapılan aramalarda kişiye ulaşılamadığı durumlarda kişiler iki farklı seçeneği daha kullanabilecek. Kişiye ulaşılamadığında ekranda sesli mesaj bırak ve geri ara butonlarının yer alacağı ve kişiler bu butonlardaki seçenekler yardımıyla işlemlerine devam edilebileceği açıklandı.

Bu bakımdan kişiler artık sesli mesaj bırakarak ulaşamadıkları kişilere mesaj dışında da ileti gönderebilecek. Kişilerin yeni fontu kullanmak istemesi durumunda ise özel simgelerin kullanılması gerekiyor. Yazılan mesajın 3 tırnak arasında yer alması gerekirken 3 tırnak kullanımının ` ` ` şeklinde olduğu ifade edildi. Kişiler yeni fontu kullanmak adına mutlaka her mesajın öncesinde ve sonrasında bu tırnak işaretlerini kullanmalı. Bu bakımdan yeni fonun kullanımı pek çok kişi için biraz zorluk içerebilir.

Bir önceki yazım olan Google'da Oturumlar Farklı Açılacak! başlıklı makalemde google promt hakkında bilgiler vermekteyim.

Etiketler:
Bu alana reklam verin
[ Benzer Yazılar ]
[ Ne Demişler ? ]

İçerik, yazı ara
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Twitter'da Takip Edin !
  • 4 Adımda Kolay İngilizce Öğrenme Yöntemleri https://t.co/WOQJCu2NLZ
  • Google Plus Profilim