Windows 10 Full Türkçe 32 bit 64 bit İndir

tarafından
139
Windows 10 Full Türkçe 32 bit 64 bit İndir
REKLAM ALANI

Bu yazımda Microsoftun yeni yazılımı Windows 10 dan bahsedeceğim. Microsoft Windows 7 sürümündeki desteğini çekti. Daha önce windows 8i piyasaya süren Microsoft Windows 9 beklenirken farklı bir atakla bu sürümü piyasaya sürdü. Bu hamlenin yankıları sürerken bizlerde sizler için windows 10 serisinin full, türkçe ve 32 bit ile 64 bit versiyonunu sizlerle paylaşıyoruz. Bu sürüm deneme amaçlı olup, final sürümü çıkar çıkmaz buradan yayınlanacaktır.
Windows 7 kullanan bilgisayarlara otomatik olarak bildirim gelen ve kurulumu yapılan bildirim gelmeyenler için derledik, 32 bit ve 64 bit olarak yayınlıyoruz.

windows 10 indir

Windows 10 32 bit İndir

indir


 

  Windows 10 64 bit İndir

indir

Dosyalar tamamen türkçe ve fulldür.

Nasıl Kurarım?

Kurulumu çok basittir. yukarıda indirdiğiniz dosya bir indirme aracı olan windows tolkittir. windows tolkit dosyasını indirdikten sonra aşağıda gördüğünüz gibi kurulum penceresini açacaktır.

windows 10 nasıl kurarım?
Bu bölümde hangi bilgisayar için kurulum dosyası oluşturacağınız sormakta. Kendi bilgisayarımız için işaretli olan tik kalıyor ve ileri diyoruz. İleri dedikten sonra windows dosyalarımız indirilmeye başlayacak. İndirme işlemi bittikten sonra kurulumumuzu yapıyoruz ve bilgisayarımız artık windows 10 olacaktır.

windows 10 nasıl kurarım?

Yapamadığınız bölümleri aşağıdaki yorum kutucuğuna yazarak yardım isteyebilirsiniz.

Windows 10 nereye iniyor?

Soru: Windows dosyasını indirdim ama kurulup yaparken iptal ettim. Dosyam silindi mi? veya dosyayı nereden bulabilirim?
Cevap: İndirmiş olduğunuz dosya silinmiyor. Silindi zannedip yeniden yüklemeye kalkışmayın. Yapmanız gereken, “C:\$Windows.~BT” klasöründeki 3 gb’lik dosyayı yönetici olarak çalıştırıp, kurulumu beklemektir. Belirtilen klasör gizli olabilir. Bunun için klasör seçeneklerinde gizli dosyaları göstermeniz gerekir.

Hepsi bu kadar. hayırlı ve uğurlu olması dileğiyle.

Bir önceki yazım olan Windows 10 Hakkında 10 şey başlıklı makalemde windows 10 güzel mi?, windows 10 indir ve windows 10 nasıl hakkında bilgiler vermekteyim.

REKLAM ALANI