Windows 7 Orjinal yapma Kesin Çözümü 02.04.2017

tarafından
1056
Windows 7 Orjinal yapma Kesin Çözümü 02.04.2017
REKLAM ALANI

ÖNEMLİ!!! Yazılanları tamamen okumadan lütfen işlem yapmayın!

**KURULUM İŞLEMİNİ YAPMADAN ÖNCE ANTİVİRÜS PROGRAMINIZI DEVRE DIŞI BIRAKIN. ÇÜNKÜ WAREZ YAZILIMLAR VİRÜS PROGRAMLARI TARAFINDAN TROJEN, VİRÜS ALGILANMAKTADIR.

Windows 7 orjinal yapma programı nasıl kurulur ?

Oldukça basit.

İndirdiğiniz dosya rar programı ile açmanız gerekmektedir.

Alttaki linkten indirdiğiniz dosyayı açın. Zip dosyasından çıkan programımıza sağ tıklayıp, “Yönetici olarak çalıştır” diyoruz.  Programımız ekranımıza geldikten sonra  Remove WAT diyoruz ve sırayla Daha sonra açılan bütün kutucuklara evet diyoruz . Son aşamada bilgisayarınız kendini otomotik olarak resetliyecektir. Bu aşamada sakın bana küfr etmeyin! çünkü bilgisayarınız orjinal olduğu için kendini resetleyecektir.

İNDİRME LİNKİ: (Son Güncelleme: 02.04.2017)

indir
dosya şifresi: yavuzatmaca.com

removewat

Windows 7 ne zaman etkinleşecek ? 

Bilgiasyarınıza program 30 saniye sonra reset atacaktır. Dilerseniz ” Now ” butonu karşınıza çıkacak onu tıklarsanızda hemen reset atabilirsiniz. Siz kasanın üzerinde ki tuştan atmayınız tavsiye etmiyorum.
Reset atma işlemi bittikten sonra masaüstünüz açıldığı gibi Windows 7 işletim sisteminiz etkinleştirilmiş olacaktır.

 

ALTERNATİF YÖNTEM (WİNDOWS LOADER)

windows7-loader 2.2.2

İkinci yöntem ise Windows Loader. Loader Tüm Windows 7 Sürümleri için geçerlidir. Yapmanız gereken tek şey, programı indirdikten sonra “Install” butonuna basmanız. Kısa bir süre bekledikten sonra windowsunuz orjinal olacaktır.

alternatif

dosya şifresi: yavuzatmaca.com

Ve artık bilgisayarınız aşağıdaki resimdeki gibi “Windows 7 Yapı 7600 Bu Windows kopyası orjinal değil” diye iğrenç uyarıyı vermeyecek ve o iğrenç siyah ekrandan kurtulmuş olacağız.

uyari

Benden bu kadar hepinize hayırlı olsun, her hangi bir sorun ve ya problemde aşağıdaki yorum kutucuğundan bana yazabilirsiniz. Sadece sorunu değil teşekkür mesajınızı da yazmayı unutmayın.

 

KURULUM VİDEOLU ANLATIMI

REKLAM ALANI