2
Ağustos
2016
Yorum Yok
Bilgisayar
Bu alana reklam verin

Xiaomi Mi Notebook İlk Kez Göründü

Mobil sektörde yaptığı üretimler ile adından söz ettirmeyi başaran Xiaomi aynı zamanda bilgisayar alanında da oldukça iddialı. Konu ile ilgili elde edilen son bilgilerde iki yıldan beri konuşulan ve gündeme getirilen iddiaların gerçekleştiği görülürken ilk defa Xiaomi marka bir notebook görüntülendi.

Apple İle Benzer Tasarımda

Notebook için Mi adının kullanılacağı ve Xiaomi Mi Notebook olarak satışa çıkacağı belirtilirken modelin görüntülenmesinin ardından Apple MacBook serisi ile çok fazla benzerlik göstermesi de özellikle sosyal medyada gündem yarattı. Üstelik tasarımından ziyade renk seçenekleriyle bile Apple MacBook ile aynı seçenekler kullanıcılara sunulmuş durumda.

Yeni bilgisayar ile ilgili elde edilen bilgiler test süresinin sona erdiği ve teslimat için hazır olduğu belirtilirken bu ay içerisinde ürünün resmen tanıtılması ve ardından Ağustos ayı itibariyle satışa çıkarılması bekleniyor.

Core i5 ve Core i7 işlemcilerinin tercih edildiği bilgisayarda 8 GB gibi oldukça yüksek bir bellek kullanılacak. Bu konuda en önemli beklenti ise bilgisayar modelinin yüksek performans sunmasının yanı sıra ekonomik bir fiyat ile kullanıcılara ulaştırılması. Konuyla ilgili paylaşılan ilk bilgilerde 450 dolar gibi bir fiyat belirtiliyor. Fakat marka tarafından resmi olarak bir açıklama yapılmadığından dolayı gündeme getirilen tüm iddiaların da şu ana kadar doğrulanmadığı unutulmamalı.

Bir önceki yazım olan Microsoft'tan All-in-One Bilgisayar Geliyor başlıklı makalemde All-in-One ve microsoft hakkında bilgiler vermekteyim.

Bu alana reklam verin
[ Benzer Yazılar ]
[ Ne Demişler ? ]

İçerik, yazı ara
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Twitter'da Takip Edin !
  • 4 Adımda Kolay İngilizce Öğrenme Yöntemleri https://t.co/WOQJCu2NLZ
  • Google Plus Profilim