28
Nisan
2015
Yorum Yok
Wordpress
Bu alana reklam verin

yemre v3 plus – v4 ve v5 Ücretsiz İndir

Harika blog temaları yazan yemre, daha önce ücretli olarak satışını yaptığı yemre v3 plus, yemre v4 ve yemre v5 temalarını ücretsiz olarak dağıtmaya başladı. Bir çok insanın kullanmak istediği temaları aşağıdan indirebilirsiniz.

Artık uzun süre wordpress çalışmalarımdan uzak kalmamdan mütevellit ücretsiz olarak zaman buldukça yeni temalar yayınlayayım diye bir karar aldım.
Yeni yapılacak olan temalarda nasıl bir çizgi olur bilemiyorum. Herkesin işine yarasın istiyorum : )
Artık ilk olarak buradan eski yaptığım çalışmaları indirebilirsiniz. Yakın zaman içerisinde güzel bir sürpriz yapmayı da planlıyorum : )
Ufacık Not : Temalara destek ne yazık ki sağlayamıyorum. Gelen yorumlara cevap verebilirim herkesin de görmesi için fakat kişisel isteklere ne yazık ki yardımcı olamayacağımı özür dileyerek buraya not düşeyim.

Bu temalar haricinde istek ve talepleri de yorum olarak yazabilirsiniz.

Temaları aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz.

yemre v3 Plus İndir   |   yemre v4 İndir   |   yemre v5 İndir

Bir önceki yazım olan Samsung, Galaxy S6 ve S6 Edge yeni videolarını yayınlandı başlıklı makalemde Exynos 7420, Galaxy S6 ve Galaxy S6 edge hakkında bilgiler vermekteyim.

Bu alana reklam verin
[ Benzer Yazılar ]
 • Google Rich Snippets,sayesinde Google aramalarında yazar resmi göstermeniz mümkündür. Bu işlemi için gereken yalnızca bir Google Plus hesabı.Sonrasında arama sonuçlarında yazar resmini göstererek sitenizin diğer sitelere göre daha çok dikkat çekmesini sağlayabilirsiniz.

  Google Aramalarda Yazar Resmi Gösterme


  Google Rich Snippets sayesinde Google aramalarında yazar resmi göstermeniz mümkündür. Bu işlem için gereken yalnızca bir Google Plus hesa[...]
 • Profesyonel WordPress Temaları


  Merhaba arkadaşlar, bugünkü yazımda sizlere internette gezinirken rastladığım ve ilgimi çeken bir sistemden bahsedeceğim. Bu sistem hem [...]
 • WordPress Emoji ile İçerik Değerlendirme Eklentisi


  WordPress Emoji: WordPress tabanlı sitelerde kullanabileceğiniz EMOJİ’ler ile içerik değerlendirme eklentisi sitenizi ziyaret eden kullan[...]
 • En iyi WordPress Eklentileri


  WordPress, birçok webmaster arkadaşımızın kullandığı ve her geçen gün biraz daha popülerliğini arttıran içerik yönetim sistemidir.[...]
[ Ne Demişler ? ]

İçerik, yazı ara
denizli avukat
Watch Dogs indir
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Twitter'da Takip Edin !
 • 4 Adımda Kolay İngilizce Öğrenme Yöntemleri https://t.co/WOQJCu2NLZ
 • Google Plus Profilim