30
Mayıs
2016
Yorum Yok
Teknoloji
Bu alana reklam verin

Yeni HP Chromebook Hakkında Herşey!

Hewlett Packard tarafından geliştirilen yeni Chromebook pek çok özelliği bir arada bulunduruyor. Farklı versiyonları ile kullanıcılara sunulacak olan cihaz bu açıdan farklı fiyat etiket fiyatlarına sahip. HP Chromebook 13.3 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip olurken QHD kalitesini de kullanıcılara sunuyor. Özel bir hoparlör sisteminin bulunduğu sistem bu açıdan müzik dinlemek isteyenler için de ideal durumda. İncelik ve ağırlık konusunda oldukça avantajlı durumda bulunan cihazın 1270 gram ağırlığı bulunurken 12.9 milimetrelik de bir kalınlığı mevcut.

16 GB’a kadar RAM desteği bulunan ve bu açıdan yüksek performans sunmayı amaçlayan Chromebook, aynı zamanda cihazda bulunan USB-C Dock özelliğiyle de birden fazla ekranda görüntü alabilmek mümkün oluyor. Bu konuda maksimum limit ise 3.

11 saate varan yüksek kullanım süresi ile şarj konusunda da kullanıcıları büyük bir kolaylık sağlayan cihaz için en düşük fiyat 499 dolar, en yüksek fiyat ise 1029 dolara kadar çıkmış durumda. Cihazın modellerine göre sahip olduğu etiket fiyatları ise şöyle;

Düşük Pentium 4405Y işlemcili 4GB RAM 499$

Core m3-6Y30 4GB RAM 599$

Core m5-6Y57 8GB RAM 819$

Core m7-6Y75 16GB RAM 1.029$

Ön sipariş dönemi başlayan cihaz online olarak sipariş verilebilir durumda.

Bir önceki yazım olan Tesla, Daha Fazla Batarya Peşinde başlıklı makalemi de okumanızı öneririm.

Etiketler:
Bu alana reklam verin
[ Benzer Yazılar ]
[ Ne Demişler ? ]

İçerik, yazı ara
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Twitter'da Takip Edin !
  • 4 Adımda Kolay İngilizce Öğrenme Yöntemleri https://t.co/WOQJCu2NLZ
  • Google Plus Profilim